Церемонія «Лауреат спортивного року – 2017»

У вівторок, 26 грудня на Миколаївщині традиційно відзначили найкращих спортсменів та тренерів Миколаївської області в номінаціях: «Найкращий спортсмен», «Найкраща спортсменка», «Разом з олімпійцями» (чоловіки), «Разом з олімпійцями» (жінки), «Сильні духом», «Олімпійська надія», «Ветеран спорту», «За відданість справи» та «Найкращий тренер».

У номінації «Сильні духом» лауреатами стали: Віктор Конкін – заслужений майстер спорту України з плавання, Віктор Антипенко – майстер спорту України міжнародного класу з боротьби греко-римської та вільної, студент ІІ курсу факультету фізичного виховання та спорту ЧНУ імені Петра Могили, Сергій Баєв – майстер спорту України міжнародного класу з футболу. Переможцем номінації «Сильні духом» визначено – Віктора Конкіна.

У жіночій номінації «Разом з олімпійцями» лауреатами стали: Олена Гайдаш – майстер спорту України з самбо та сумо, студентка ІІІ курсу ЧНУ імені Петра Могили; Юлія Кармалова – майстер спорту України з кікбоксингу,

У номінації «Разом з олімпійцями» серед чоловіків лауреатами стали: Олександр Краківський – майстер спорту України змішаних єдиноборств ММА, Ярослав Ритко – майстер спорту України міжнародного класу з універсального бою, Дмитро Мессер – кандидат у майстри спорту України з рукопашного бою, вихованець  викладача кафедри олімпійського та професійного спорту ЧНУ імені Петра Могили Олександра Міненка.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році