Центр українських студій ЧНУ ім. Петра Могили спільно із СУМ в Миколаєві організували благодійний візит до школи-інтернату №3

17 грудня 2018 року студенти Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили на чолі із заступником директора Інституту філології, Ольгою Леонідівною Поліщук, завітали до Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №3 з подарунками. Благодійний візит організовано до Дня Святого Миколая.

Нагадаємо, що 4 грудня з ініціативи Спілки української молоді в Миколаєві та Центру українських студій ЧНУ ім. Петра Могили був проведений благодійний ярмарок. На ярмарку студенти презентували різноманітні солодощі, а також представили власноруч зроблені вироби: листівки, вишиті картини та різдвяні вінки. На зібрані  кошти організатори придбали подарунки для дітей-сиріт, які принесли до Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №3.

Окрім вручення подарунків, студенти провели конкурси та вікторини для учнів 1-4 класів школи-інтернату.

Вихованці та працівники інтернату подякували студентам ЧНУ імені Петра Могили за візит, солодкі подарунки та святковий настрій.