Центр українських студій ЧНУ ім. Петра Могили спільно із СУМ в Миколаєві організували благодійний візит до школи-інтернату №3

17 грудня 2018 року студенти Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили на чолі із заступником директора Інституту філології, Ольгою Леонідівною Поліщук, завітали до Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №3 з подарунками. Благодійний візит організовано до Дня Святого Миколая.

Нагадаємо, що 4 грудня з ініціативи Спілки української молоді в Миколаєві та Центру українських студій ЧНУ ім. Петра Могили був проведений благодійний ярмарок. На ярмарку студенти презентували різноманітні солодощі, а також представили власноруч зроблені вироби: листівки, вишиті картини та різдвяні вінки. На зібрані  кошти організатори придбали подарунки для дітей-сиріт, які принесли до Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №3.

Окрім вручення подарунків, студенти провели конкурси та вікторини для учнів 1-4 класів школи-інтернату.

Вихованці та працівники інтернату подякували студентам ЧНУ імені Петра Могили за візит, солодкі подарунки та святковий настрій.

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …