Центр українських студій ЧНУ ім. Петра Могили спільно із СУМ в Миколаєві організували благодійний візит до школи-інтернату №3


17 грудня 2018 року студенти Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили на чолі із заступником директора Інституту філології, Ольгою Леонідівною Поліщук, завітали до Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №3 з подарунками. Благодійний візит організовано до Дня Святого Миколая.

Нагадаємо, що 4 грудня з ініціативи Спілки української молоді в Миколаєві та Центру українських студій ЧНУ ім. Петра Могили був проведений благодійний ярмарок. На ярмарку студенти презентували різноманітні солодощі, а також представили власноруч зроблені вироби: листівки, вишиті картини та різдвяні вінки. На зібрані  кошти організатори придбали подарунки для дітей-сиріт, які принесли до Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №3.

Окрім вручення подарунків, студенти провели конкурси та вікторини для учнів 1-4 класів школи-інтернату.

Вихованці та працівники інтернату подякували студентам ЧНУ імені Петра Могили за візит, солодкі подарунки та святковий настрій.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …