Центр українських студій ЧНУ ім. Петра Могили спільно із СУМ в Миколаєві організували благодійний візит до школи-інтернату №3

17 грудня 2018 року студенти Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили на чолі із заступником директора Інституту філології, Ольгою Леонідівною Поліщук, завітали до Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №3 з подарунками. Благодійний візит організовано до Дня Святого Миколая.

Нагадаємо, що 4 грудня з ініціативи Спілки української молоді в Миколаєві та Центру українських студій ЧНУ ім. Петра Могили був проведений благодійний ярмарок. На ярмарку студенти презентували різноманітні солодощі, а також представили власноруч зроблені вироби: листівки, вишиті картини та різдвяні вінки. На зібрані  кошти організатори придбали подарунки для дітей-сиріт, які принесли до Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №3.

Окрім вручення подарунків, студенти провели конкурси та вікторини для учнів 1-4 класів школи-інтернату.

Вихованці та працівники інтернату подякували студентам ЧНУ імені Петра Могили за візит, солодкі подарунки та святковий настрій.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили