Центр українських студій ЧНУ ім. Петра Могили спільно із СУМ в Миколаєві організували благодійний візит до школи-інтернату №3

17 грудня 2018 року студенти Інституту філології ЧНУ імені Петра Могили на чолі із заступником директора Інституту філології, Ольгою Леонідівною Поліщук, завітали до Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №3 з подарунками. Благодійний візит організовано до Дня Святого Миколая.

Нагадаємо, що 4 грудня з ініціативи Спілки української молоді в Миколаєві та Центру українських студій ЧНУ ім. Петра Могили був проведений благодійний ярмарок. На ярмарку студенти презентували різноманітні солодощі, а також представили власноруч зроблені вироби: листівки, вишиті картини та різдвяні вінки. На зібрані  кошти організатори придбали подарунки для дітей-сиріт, які принесли до Миколаївської загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІІ ступенів №3.

Окрім вручення подарунків, студенти провели конкурси та вікторини для учнів 1-4 класів школи-інтернату.

Вихованці та працівники інтернату подякували студентам ЧНУ імені Петра Могили за візит, солодкі подарунки та святковий настрій.

ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …

січня
Запрошуємо школярів взяти участь у творчому конкурсі “Миколаїв – місто рівності”

Запрошуємо учнів загальноосвітніх шкіл взяти участь у творчому конкурсі (малюнки, плакати, поробки) за темою «Миколаїв – місто рівності» з організацією виставки в ЧНУ ім. П. Могили та визначенням переможців.