Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили запрошує на психологічні он-лайн консультації


На період карантину для студентів, викладачів та фахівців ЧНУ імені Петра Могили проводяться психологічні ОН-ЛАЙН консультації психологами Центру соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню за допомогою он-лайн сервісів Skype, Viber, Messenger та ін.

Після закінчення карантину всі, для кого он-лайн формат є некомфортним зможуть отримати очні психологічні консультації, звернувшись до ауд. 10-103.

Якщо ж Ви відчуваєте потребу у психологічній допомозі саме зараз і згодні на формат дистанційних консультацій, тоді Ви можете заповнити гугл форму за посиланням і психологи з Вами зв’яжуться найближчим часом.

Нагадуємо, що консультації проводяться безкоштовно!

 

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).