Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили запрошує на КіноТренінгОнлайн


Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили приготував для усіх охочих КіноТренінгОнлайн. Пост про цю подію було опубліковано на сторінці Центру у Фейсбук у п’ятницю, 10 квітня.

Для перегляду запропонована стрічка «1+1 или Неприкасаемые».

Це фільм про ломку стереотипів та прагнення до життя попри що. Про те як зцілює сміх і про те, як бути поряд з іншим. Життя – набагато більше, ніж хвороба, проблеми та неможливість щось змінити.

Посилання на сайт, де можна переглянути фільм.

Для участі у тренінгу було потрібно:

  • Написати « +» під постом;
  • Подивитися запропонований фільм;
  • Написати відгук про нього та поділитися ним з іншими учасниками у діалозі;
  • Виконати одне завдання;

Обговорення фільму у рамках кіно тренінгу відбудеться сьогодні, о 12,00 в прямому ефірі на сторінці нашого Центру в інстаграм @psychology_centerchnu.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …