Центр розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету запрошує взяти участь у безкоштовній програмі з підвищення кваліфікації.

Шановні колеги!

Чи замислювались ви над тим, яку роль відіграє свобода вираження поглядів у демократичному суспільстві? Яке місце належить навичкам медіаграмотності в системі громадянської освіти і як їм навчити? Чому свобода медіа є неодмінним фактором верховенства права та протидії корупції? Який інструментарій у сфері свободи вираження поглядів для громадянського суспільства і освітнього середовища пропонує доробок Європейського Союзу? Якими є стандарти академічної свободи у Європейському освітньому просторі? Як їх використовувати у викладацькій діяльності?

Якщо ці питання актуальні для вас, запрошуємо долучитись до навчання за програмою підвищення кваліфікації «Свобода вираження поглядів та свобода медіа у демократичному суспільстві: стандарти Європейського Союзу», яка реалізується Центром розвитку кадрового потенціалу СумДУ в рамках проєкту Кафедра Жана Моне «Стандарти ЄС у сфері свободи вираження поглядів та інформації» (101127062) за підтримки Виконавчого агентства ЄС з освіти і культури (ЕАСЕА).

Організатор програми: Центр розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету: http://crkp.sumdu.edu.ua/uk/

Період проведення: 27 листопада 2023 року – 13 грудня 2023 року

Час проведення: з 14.00

Форма участі: дистанційна (платформа Google Meet)

Загальний обсяг: 5 кредитів ЄКТС (150 годин)

Максимальна кількість учасників у групі: 60 осіб

Вартість: БЕЗКОШТОВНО

Документ про підвищення кваліфікації: свідоцтво

Кінцевий термін реєстрації визначається кількістю зареєстрованих осіб. МАКСИМАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ – 80 осіб.

Реєстрація за посиланням.

Запрошуємо викладачів Чорноморського національного університету імені Петра Могили долучитись до програми з підвищення кваліфікації!