Триває вступна кампанія ЧНУ імені Петра Могили

Сьогодні, 28 липня, почався черговий етап вступу на бакалаврські та магістерські програми – оголошено результати на навчання за державним бюджетом.

Відповідальний секретар Приймальної комісії ЧНУ імені Петра Могили Анна Алексєєва прокоментувала, як відбувається вступна кампанія на даному етапі:

Фото 1.JPG

– Які етапи вступної кампанії завершилися? І які ще попереду?

– Ми маємо розрізняти вступну кампанію за базами вступу – на базі ПЗСО (11 клас), на основі диплому молодшого спеціаліста на 2, 3 курси та на базі бакалаврату – на магістратуру, другий рівень освіти.

– Якщо ми говоримо про абітурієнтів, які вступають на базі ПЗСО, то наразі сьогодні, 28 липня, зранку, у кожного в електронному кабінеті вступника було надано рекомендації для вступу на бюджет. Кожен майбутній студент повинен до 2 серпня виконати умови зарахування – підтвердити своє бажання навчатися на бюджеті на певній спеціальності, тобто подати оригінали документів до приймальної комісії.

Фото 2 (2).JPG

Фото 3 (2).JPG

– До 15 серпня вже буде перший етап зарахування на контракт на 1 курс. Для абітурієнтів, хто вступає на основі диплому молодшого спеціаліста (на 2-3 курс) та на базі бакалаврату (на 5 курс), для них вже проведено фахові вступні випробування, а рейтинги для зарахування на бюджет будуть сформовані вже до 2 серпня.

– Отже, наразі ми починаємо фінальні етапи – підтвердження навчання за державним замовленням та прийом оригіналів документів.

– Коли вступники на магістратуру можуть приносити оригінали документів? Чи треба чекати рейтингових списків?

– Ми не можемо відмовити, якщо наш майбутній студент вирішив навчатися в Могилянці. Він може й до 2 серпня принести документи, а потім вже обрати, на якій саме спеціальності навчатися.

– Міністерство освіти і науки України надало нам у п’ятницю (24 липня) державне замовлення на 2-3 курс, на магістерські програми.

– Які спеціальності користуються найбільшим попитом серед цьогорічних вступників?

– Станом на 28 липня 2021 року ми можемо виділити найактуальніші спеціальності серед абітурієнтів на 1 та 5 курси:

• Інженерія програмного забезпечення
  • Комп’ютерні науки
  • Філологія (германські мови та літератури (переклад включно)Ґ перша – англійська мова)
  • Журналістика
  • Право