Триває співпраця між Інститутом філології ЧНУ ім. Петра Могили та Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти

26 березня 2019 року згідно з угодою про співпрацю між Інститутом філології ЧНУ ім. Петра Могили та Миколаївським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти (директор – професор В.І.Шуляр) для вчителів української мови та літератури області професором кафедри української філології, теорії та історії літератури, Іриною Даниленко, була прочитана лекція «Вірш і проза як два типи художнього тексту. Аналіз поетичного тексту»

Доцент кафедри Владлена Руссова провела ознайомчу екскурсія Могилянкою: вчителі познайомилися із університетською бібліотекою та відвідали музейну кімнату.

Про нові спеціальності та можливості освітян познайомила завідувач кафедри української філології, теорії та історії літератури, професор Тетяна Шестопалова, яка запросила присутніх до співпраці.