Триває Спартакіада серед співробітників Могилянки


11 березня 2019 стартувала Спартакіада серед співробітників Чорноморського національного університету імені Петра Могили.

Так, завершилися змагання серед співробітників ЧНУ ім. Петра Могили з волейболу в групі А.

12 березня відбулось змагання серед співробітників Могилянки з бадмінтону. А вже сьогодні, 13 березня, об 11.30 відбудуться змагання з плавання, місце проведення – СКПБ «Водолій».

Події та оголошення


вересня
17
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

вересня
13
Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.  

вересня
15
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …