Триває робота Психологічного Speaking club


Психологічний Speaking club, який функціонує на базі Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили, поповнюється новими учасниками!

21 вересня на черговий тренінг завітали не тільки студенти ЧНУ ім. Петра Могили, а і старшокласники, які мріють стати філологами та психологами!

У тренінговому форматі знайомились та відпрацьовували бар’єри в спілкуванні іноземною мовою. А також запросили старшокласників завітати до ЧНУ ім. Петра Могили 28 вересня на Могилянський «Profi-fest»!

Нагадаємо, що психологічний SPEAKING CLUB діє в рамках соціального проекту «Миколаїв – місто рівності». Разом з волонтерами Центру соціально-психологічної підтримки, студентами Медичного інституту ЧНУ П.Могили з Індії Саха Неха та Маянк Верна та Факультету Політичних наук Zack Lozbin двічі на місяць проводяться тренінги, на яких учасники спілкуються, діляться емоціями та життєвими історіями, грають у психологічні ігри на англійській й українській мовах.

Наступна зустріч запланована 5 жовтня о 13.30! Слідкуйте за оголошеннями.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут