Триває робота Психологічного Speaking club

Психологічний Speaking club, який функціонує на базі Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили, поповнюється новими учасниками!

21 вересня на черговий тренінг завітали не тільки студенти ЧНУ ім. Петра Могили, а і старшокласники, які мріють стати філологами та психологами!

У тренінговому форматі знайомились та відпрацьовували бар’єри в спілкуванні іноземною мовою. А також запросили старшокласників завітати до ЧНУ ім. Петра Могили 28 вересня на Могилянський «Profi-fest»!

Нагадаємо, що психологічний SPEAKING CLUB діє в рамках соціального проекту «Миколаїв – місто рівності». Разом з волонтерами Центру соціально-психологічної підтримки, студентами Медичного інституту ЧНУ П.Могили з Індії Саха Неха та Маянк Верна та Факультету Політичних наук Zack Lozbin двічі на місяць проводяться тренінги, на яких учасники спілкуються, діляться емоціями та життєвими історіями, грають у психологічні ігри на англійській й українській мовах.

Наступна зустріч запланована 5 жовтня о 13.30! Слідкуйте за оголошеннями.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики