Триває робота Психологічного Speaking club

Психологічний Speaking club, який функціонує на базі Центру соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили, поповнюється новими учасниками!

21 вересня на черговий тренінг завітали не тільки студенти ЧНУ ім. Петра Могили, а і старшокласники, які мріють стати філологами та психологами!

У тренінговому форматі знайомились та відпрацьовували бар’єри в спілкуванні іноземною мовою. А також запросили старшокласників завітати до ЧНУ ім. Петра Могили 28 вересня на Могилянський «Profi-fest»!

Нагадаємо, що психологічний SPEAKING CLUB діє в рамках соціального проекту «Миколаїв – місто рівності». Разом з волонтерами Центру соціально-психологічної підтримки, студентами Медичного інституту ЧНУ П.Могили з Індії Саха Неха та Маянк Верна та Факультету Політичних наук Zack Lozbin двічі на місяць проводяться тренінги, на яких учасники спілкуються, діляться емоціями та життєвими історіями, грають у психологічні ігри на англійській й українській мовах.

Наступна зустріч запланована 5 жовтня о 13.30! Слідкуйте за оголошеннями.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).