Триває реєстрація на програму «STOPDISKRIMI»

Чудова нагода безкоштовно долучитися до роботи в психологічних групах та тренінгах, відвідати семінар юриста та навчитися створювати громадські організації для захисту своїх прав.

Нагадуємо, що триває реєстрація на програму «STOPDISKRIMI», яка буде надавати БЕЗКОШТОВНУ соціально-психологічну, правову та інформаційну допомогу громадянам м. Миколаєва. Для цього просто треба перейти за посиланням та заповнити гугл-форму.

Якщо Ви відчуваєте, що Вас дискримінують або Ви піддавались дискримінації через Ваші переконання, віросповідання, національну, расову належність чи походження тощо, наші кваліфіковані координатори проекту можуть надати Вам професійну допомогу стосовно будь-яких питань, з якими Ви не можете впоратись самостійно або вона впливає на Ваш емоційний та фізичний стан як очно, так і он-лайн на сайті.

БЕЗКОШТОВНО. КОНФІНДЕНЦІЙНО. НАДІЙНО.

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!