Триває прийом документів на конкурс з обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій – податися можна до 14 березня 2019 року включно. Оголосити результати планують на початку травня.

Конкурс проводиться для того, щоб замінити 12 членів Наукового комітету Нацради, термін повноважень яких закінчується 9 серпня 2019 року. За підсумками конкурсу також буде оновлено склад резерву – 10 осіб, обраних 30 травня 2017-го. Резерв потрібен, щоб заміщувати членів комітету, які достроково припиняють свої повноваження між проведенням конкурсів.

«За законом склад Наукового комітету має оновлюватися що два роки, але водночас має зберігатися наступництво, інституційна пам’ять. Саме тому раз на 2 роки оновлюється тільки половина складу – 12 з 24 членів комітету. Зараз будуть замінені ті, хто під час першого конкурсу 2017 року був обраний на 2 роки. Водночас їх наступники вже будуть обрані на 4 роки. Тих же 12 членів, яких обрали 2017-го на 4 роки, змінюватимуть 2021-го. Так буде забезпечено постійну ротацію», – пояснив заступник Міністра освіти і науки Максим Стріха.

Положення про конкурс щодо обрання членів Наукового комітету Національної ради з питань розвитку науки і технологій

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!