Триває набір на програму Study Tours to Poland


Study Tours to Poland – досліджуй польську культуру, освіту і традиції на безкоштовній програмі для активних студентів!

Метою STP для студентів є представлення різних аспектів життя у Польші, механізмів системних змін і модернізації, а також досвіду присутності в європейських структурах.
Дуже важливим акцентом Програми є знайомство з неурядовим сектором та різними формами громадянської активності.

Тривалість програми: 12 днів.

Організатори покривають всі витрати: проживання, харчування, транспорт.

Заявки від кандидатів приймаються до 30 червня 2019 включно.

Вимоги до кандидатів:

  • Вік: 18-21;
  • Студенти, які поєднують навчання з іншою діяльністю (студентське самоврядування, волонтерство, членство в громадських організаціях тощо).

Подати заявку.

Детальніше.

Події та оголошення


грудня
19
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят»

Шановні друзі! Проект «lectorium» – відкритий  лекторій для нових відкриттів триває Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Чарівні історії Faerie (і трохи про Йоль): магія новорічних свят» Лекція відбудеться 19 грудня 2019 року о …

грудня
12
До уваги всіх студентів бакалаврату!

12 грудня 2019 року о 14:00 в аудиторії 4-104 відбудеться олімпіада з безпеки життєдіяльності. Запрошуються всі, хто вже пройшов цей курс.

грудня
11
Запрошуємо на творчу зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним

11 грудня о 14:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться творча зустріч з Народним артистом України Олександром Гоноболіним. У програмі: інструментальні твори композитора у виконанні автора та Муніципального камерного оркестру. Керівник: Наталя Ільчук. Веде програму: Марина Матвєєва Вхід …