Триває літературно-художній конкурс “Заради цього варто жити”

Триває літературно-художній конкурс «Заради цього варто жити», організований Науковою бібліотекою ЧНУ ім. Петра Могили та за підтримки Інституту філології. Конкурс діє для студентів, викладачів та співробітників університету.

Нагадуємо умови конкурсу:

– мова конкурсної роботи – українська; англійська;

– за формою, жанром, напрямками – без обмежень.

Номінація «Проза»:

Обсяг: не більше 30 тисяч знаків з пробілами, 12 шрифт, Times New Roman.

Номінація «Поезія»:

Обсяг: 1-3 віршованих твори від одного конкурсанта.

Окремо буде відкрито номінацію читацької симпатії.

Організатори конкурсу на свій розсуд можуть надати додаткові номінації («Літературний прорив року», «Найкращий лірик», «Майбутнє сучасної української літератури» тощо).

Увага! На конкурс не приймаються твори, які містять політичну, релігійну та іншу пропаганду; заклики до насилля або національної ворожнечі; ненормативну лексику.

Якщо Ви хочете розповісти, заради чого варто жити, надсилайте роботи на електронну адресу координатора конкурсу library@chmnu.edu.ua до 15 квітня.

Для участі в конкурсі учаснику треба до 15 квітня 2019 року надіслати свою роботу координатору конкурсу.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.