Триває літературно-художній конкурс “Заради цього варто жити”

Триває літературно-художній конкурс «Заради цього варто жити», організований Науковою бібліотекою ЧНУ ім. Петра Могили та за підтримки Інституту філології. Конкурс діє для студентів, викладачів та співробітників університету.

Нагадуємо умови конкурсу:

– мова конкурсної роботи – українська; англійська;

– за формою, жанром, напрямками – без обмежень.

Номінація «Проза»:

Обсяг: не більше 30 тисяч знаків з пробілами, 12 шрифт, Times New Roman.

Номінація «Поезія»:

Обсяг: 1-3 віршованих твори від одного конкурсанта.

Окремо буде відкрито номінацію читацької симпатії.

Організатори конкурсу на свій розсуд можуть надати додаткові номінації («Літературний прорив року», «Найкращий лірик», «Майбутнє сучасної української літератури» тощо).

Увага! На конкурс не приймаються твори, які містять політичну, релігійну та іншу пропаганду; заклики до насилля або національної ворожнечі; ненормативну лексику.

Якщо Ви хочете розповісти, заради чого варто жити, надсилайте роботи на електронну адресу координатора конкурсу library@chmnu.edu.ua до 15 квітня.

Для участі в конкурсі учаснику треба до 15 квітня 2019 року надіслати свою роботу координатору конкурсу.