УВАГА! Триває конкурс малюнків і виробів серед школярів Миколаєва на тему “Миколаїв – місто рівності”.

У лютому готується виставка дитячих робіт в галереї ЧНУ ім. Петра Могили, а в кінці лютого журі з координаторів проекту “Миколаїв – місто рівності” обере 3 найкращі роботи, які будуть нагороджені цінними подарунками. Решта робіт будуть заохочені грамотами за участь та сувенірами.

Приз за перше місце – планшет; за друге – смарт-годинник; за третє – акустична система. А приз глядацьких симпатій – павербанк-нічник!

Роботи приймаються до 30 січня 2019 року.

Роботи приносити / надсилати до Сімейного психологічний центр, вул. Морехідна, 14, офіс 108 або в ЧНУ ім. Петра Могили, вул. 68 Десантників, 10, аудиторія 4-107.

Довідки за телефонами: 0950369965, 0963481954.

листопада
Запрошуємо на вебінари від ресурсу Web of Science Group для наукової діяльності та її оцінки

Запрошуємо науковців та всіх бажаючих на безкоштовні вебінари від  ресурсів Web of Science Group Clarivate Analytics!   26 листопада, вівторок 16:15 Тема:Пошук та аналіз наукової літератури на платформі Web of Science. Реєстрація за посиланням.   27 листопада, середа 16:15 Тема: Публікаційна стратегія науковця. Реєстрація за посиланням. …

листопада
Запрошуємо на відкриту лекцію в рамках роботи клубу практичної соціальної роботи Social Work Practice Club

22 листопада 2019 року відбудеться відкрита лекція «Implementation of Principles of Social Justice in the USA». Спікер: Sonya Geba – стипендіантка програми міжнародних академічних обмінів імені Фулбрайта, Браунський університет (Brown University). Чекаємо на вас о 12:30, аудиторія 10-109.

листопада
Наукова бібліотека імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література»

Шановні друзі! У продовження проекту «lectorium» запрошуємо на відкриту лекцію від Олександри Філоненко «Магія та література». Лекція відбудеться 28 листопада у приміщенні Філологічної бібліотеки (11 корпус, цокольний поверх). Початок о 14:00. Не пропустіть свій шанс зануритися у світ таємничого та незвичайного!