УВАГА! Триває конкурс малюнків і виробів серед школярів Миколаєва на тему “Миколаїв – місто рівності”.

У лютому готується виставка дитячих робіт в галереї ЧНУ ім. Петра Могили, а в кінці лютого журі з координаторів проекту “Миколаїв – місто рівності” обере 3 найкращі роботи, які будуть нагороджені цінними подарунками. Решта робіт будуть заохочені грамотами за участь та сувенірами.

Приз за перше місце – планшет; за друге – смарт-годинник; за третє – акустична система. А приз глядацьких симпатій – павербанк-нічник!

Роботи приймаються до 30 січня 2019 року.

Роботи приносити / надсилати до Сімейного психологічний центр, вул. Морехідна, 14, офіс 108 або в ЧНУ ім. Петра Могили, вул. 68 Десантників, 10, аудиторія 4-107.

Довідки за телефонами: 0950369965, 0963481954.