УВАГА! Триває конкурс малюнків і виробів серед школярів Миколаєва на тему “Миколаїв – місто рівності”.

У лютому готується виставка дитячих робіт в галереї ЧНУ ім. Петра Могили, а в кінці лютого журі з координаторів проекту “Миколаїв – місто рівності” обере 3 найкращі роботи, які будуть нагороджені цінними подарунками. Решта робіт будуть заохочені грамотами за участь та сувенірами.

Приз за перше місце – планшет; за друге – смарт-годинник; за третє – акустична система. А приз глядацьких симпатій – павербанк-нічник!

Роботи приймаються до 30 січня 2019 року.

Роботи приносити / надсилати до Сімейного психологічний центр, вул. Морехідна, 14, офіс 108 або в ЧНУ ім. Петра Могили, вул. 68 Десантників, 10, аудиторія 4-107.

Довідки за телефонами: 0950369965, 0963481954.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77