Триденна науково-практична конференція з представниками Факультету комп’ютерних наук Могилянки

У ЧНУ імені Петра Могили проходить Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи». Метою конференції є обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених.

Робота конференції відбувається за сімома напрямами, відповідно до яких доповідачі представляють свої виступи.

І день – 29 січня. Напрями виступів:

• «Інформаційні системи та їх інтелектуалізація»;
  • «Системний аналіз, моделі і засоби підтримки прийняття рішень».

ІІ день – 30 січня. Напрями виступів:

• «Методи і засоби комп’ютерної інженерії»;
  • «Автоматизація та інтегровані комп’ютерні технології».

ІІІ день – 31 січня. Напрями виступів:

• «Методи і засоби програмної інженерії»;
  • «Web-технології та Web-дизайн»;
  • «Інформаційні технології у навчальному процесі».

У конференції беруть участь представники Факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили та представники Одеського національного політехнічного університету. Загалом у програмі конференції заявлено 48 виступів.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).