Тренінги для кураторів економічного факультету

«Ми працюємо для нового покоління

і на благо його розвитку»

(Лілія Гриневич)

За ініціативи Центра соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню та за підтримки факультету економічних наук 31.03. та 03.04 було проведено цикл тренінгових занять для педагогічних працівників  із проблеми: «Особливості взаєморозуміння викладача та студента (харизма ділових стосунків)»

Цей тренінг сприяє  формуванню навичок співпраці, засад толерантності, опануванню новими технологіями професійної діяльності, створенню психологічного комфорту для професійного розвитку педагогів.

Під час заходу розглядалось питання «теорії поколінь», яка включає в себе зміну парадигми мислення відповідно ціннісним орієнтаціям особистості. Одне з головних питань, яке вирішує ця теорія – уміння розмовляти з різними поколіннями так, щоб вони краще розуміли одне одного; розуміли, які когнітивні, візуальні, слухові й поведінкові аспекти варто враховувати в навчально-виховному процесі.

Опанування та використання цієї теорії в практиці роботи педагогів дає можливість краще зрозуміти сучасне молоде покоління та  вистроїти продуктивну стратегію співпраці.

HN7-f8ZugvE yjguKcCA5cQ hVE84-GECnk 5SVJy32jjSE

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.