Тренінги з надання першої домедичної допомоги

2 та 3 грудня 2017 року за ініціативи кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили відбулись тренінги з надання першої домедичної допомоги від загону швидкого реагування Миколаївського обласного Товариства Червоного Хреста України.

У тренінгах взяли участь студенти волонтерського центру «Щирі серця», а також студенти факультету соціології. Учасники отримали корисні знання та навички, і тепер можуть більш впевнено почуватися в надзвичайних ситуаціях та надавати невідкладну домедичну допомогу іншим.

Очікується, що навесні 2018 року відбудуться додаткові тренінги, за допомогою яких студенти зможуть поглибити свої знання та вдосконалити навички з надання допомоги іншим людям у надзвичайних ситуаціях. Усі охочі  відвідати такі тренінги можуть звертатись на кафедру соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77