Тренінг з оформлення наукових робіт за новими бібліографічними стандартами

8 жовтня фахівцями бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили у співпраці зі студентами-юристами та викладачем Аллою Борисівною Благою був проведений тренінг «Бібліографічний опис видань за новими стандартами».

Список джерел до наукової роботи – це реєстр бібліографічних описів використаних джерел за темою дослідження. Список відображає компетентність та вміння автора вести роботу з підбору й аналізу літератури. Процес написання та оформлення бібліографії починається з моменту визначення теми наукової роботи, адже кожен майбутній науковець повинен доречно підібрати ту літературу, яка дійсно стосується дослідження та допоможе в написанні. Написання наукових робіт та статей – одне з головних дослідницьких завдань кожного студента університету. Саме тому майбутній спеціаліст повинен обов’язково знати правила написання бібліографії.

На тренінгу студентам пояснили нові вимоги й стандарти, деталі й особливості оформлення списку використаних джерел та їхні позначення в тексті роботи.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77