Тренінг з оформлення наукових робіт за новими бібліографічними стандартами

8 жовтня фахівцями бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили у співпраці зі студентами-юристами та викладачем Аллою Борисівною Благою був проведений тренінг «Бібліографічний опис видань за новими стандартами».

Список джерел до наукової роботи – це реєстр бібліографічних описів використаних джерел за темою дослідження. Список відображає компетентність та вміння автора вести роботу з підбору й аналізу літератури. Процес написання та оформлення бібліографії починається з моменту визначення теми наукової роботи, адже кожен майбутній науковець повинен доречно підібрати ту літературу, яка дійсно стосується дослідження та допоможе в написанні. Написання наукових робіт та статей – одне з головних дослідницьких завдань кожного студента університету. Саме тому майбутній спеціаліст повинен обов’язково знати правила написання бібліографії.

На тренінгу студентам пояснили нові вимоги й стандарти, деталі й особливості оформлення списку використаних джерел та їхні позначення в тексті роботи.