Тренінг з оформлення наукових робіт за новими бібліографічними стандартами

8 жовтня фахівцями бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили у співпраці зі студентами-юристами та викладачем Аллою Борисівною Благою був проведений тренінг «Бібліографічний опис видань за новими стандартами».

Список джерел до наукової роботи – це реєстр бібліографічних описів використаних джерел за темою дослідження. Список відображає компетентність та вміння автора вести роботу з підбору й аналізу літератури. Процес написання та оформлення бібліографії починається з моменту визначення теми наукової роботи, адже кожен майбутній науковець повинен доречно підібрати ту літературу, яка дійсно стосується дослідження та допоможе в написанні. Написання наукових робіт та статей – одне з головних дослідницьких завдань кожного студента університету. Саме тому майбутній спеціаліст повинен обов’язково знати правила написання бібліографії.

На тренінгу студентам пояснили нові вимоги й стандарти, деталі й особливості оформлення списку використаних джерел та їхні позначення в тексті роботи.

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.