Тренінг з оформлення наукових робіт за новими бібліографічними стандартами

8 жовтня фахівцями бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили у співпраці зі студентами-юристами та викладачем Аллою Борисівною Благою був проведений тренінг «Бібліографічний опис видань за новими стандартами».

Список джерел до наукової роботи – це реєстр бібліографічних описів використаних джерел за темою дослідження. Список відображає компетентність та вміння автора вести роботу з підбору й аналізу літератури. Процес написання та оформлення бібліографії починається з моменту визначення теми наукової роботи, адже кожен майбутній науковець повинен доречно підібрати ту літературу, яка дійсно стосується дослідження та допоможе в написанні. Написання наукових робіт та статей – одне з головних дослідницьких завдань кожного студента університету. Саме тому майбутній спеціаліст повинен обов’язково знати правила написання бібліографії.

На тренінгу студентам пояснили нові вимоги й стандарти, деталі й особливості оформлення списку використаних джерел та їхні позначення в тексті роботи.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).