Тренінг з надання першої домедичної допомоги в ЧНУ ім. Петра Могили

17 березня у рамках співпраці кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки та Миколаївського Обласного Загону волонтерів Червоного Хреста було проведено безкоштовний тренінг із першої домедичної допомоги.

Студенти відпрацювали прийоми реанімації на навчальному манекені-тренажері. Було продемонстровано, як надавати невідкладну допомогу при втраті свідомості, удушенні, інфарктах та інсультах, серцевих нападах, приступах епілепсії та ін.

Студенти навчилися тому, що реально може допомогти. Для того, щоб зробити серцево-легеневу реанімацію не потрібно мати вищу медичну освіту, а потрібно знання основних принципів: куди і як натискати, з якою частотою повторювати і як відстежувати результати.

Дякуємо за цікавий та пізнавальний тренінг!

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.