Тренінг з надання першої домедичної допомоги в ЧНУ ім. Петра Могили

17 березня у рамках співпраці кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки та Миколаївського Обласного Загону волонтерів Червоного Хреста було проведено безкоштовний тренінг із першої домедичної допомоги.

Студенти відпрацювали прийоми реанімації на навчальному манекені-тренажері. Було продемонстровано, як надавати невідкладну допомогу при втраті свідомості, удушенні, інфарктах та інсультах, серцевих нападах, приступах епілепсії та ін.

Студенти навчилися тому, що реально може допомогти. Для того, щоб зробити серцево-легеневу реанімацію не потрібно мати вищу медичну освіту, а потрібно знання основних принципів: куди і як натискати, з якою частотою повторювати і як відстежувати результати.

Дякуємо за цікавий та пізнавальний тренінг!

Реєстрація на тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус +»

27 лютого 2019 року о 14.00 в аудиторії 4-107 в ЧНУ імені Петра Могили у рамках «Дня кар’єри» пройде тренінг «Презентація можливостей для молоді за програмами Еразмус+».

СД-прокачка для журналістів

23 лютого о 14.00 в ЧНУ імені Петра могили відбудеться зустріч «СД-прокачка: журналістика з перших вуст».

Відкрито конкурс мобільності для студентів за програмою Еразмус + КА107 на осінній семестр 2019-2020 навчального року в Університеті Ка’Фоскарі, Італія

Студенти бакалаври та магістри мають можливість взяти участь у безкоштовній програмі Erasmus+ КА107. Усі студенти, які протягом 6 місяців проходять навчальну практику в Італії, отримують стипендію.