Тренінг від компанії GlobalLogic за загальним напрямом Java, JavaEE, Spring та ін.

Орієнтовний старт – середина січня.

Тривалість курсу – 4 місяці.

Потрібно буде 2 рази в тиждень на кілька годин приходити в офіс, ментор буде давати завдання на домашнє навчання, які потім будуть разом опрацьовувати, виконувати практичні завдання. Якщо після закінчення курсу буде відповідна вакансія, то GlobalLogic її запропонує.

Деталі за посиланням.

квітня
Навчання або літня школа в Латвії для студентів та науковців

Українським студентам та науковцям пропонують продовжити навчання або дослідження у закладах вищої освіти Латвії впродовж 2020/2021 навчального року. Про це повідомляють на сайті МОН. Вони також зможуть пройти навчання у літній школі. Податися на участь у державній стипендійній програмі можна …