Тренінг від кафедри соціальної роботи, педагогіки та управління для учнів ЗОШ № 21


3 та 6 травня 2019 року кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки в рамках проекту «Активні громадяни» провела тренінги для учнів 7-9 класів мікрорайону Мала Корениха, ЗОШ № 21.

У рамках проведених занять були розглянуті поняття «активність громадян» і «громадянська позиція». Учасники вчилися простежувати проблеми розвитку і активності місцевої спільноти та аналізувати шляхи їх вирішення; вивчали процес написання грантових проектів з метою виявлення та усунення негативних факторів.

Учні розглянули проблеми свого мікрорайону у таких сферах: соціальна, культурна, політична, сфера охорони здоров’я.

На основі висновків учасники повинні були розробити майбутній план грантової заявки. Окремий блок написання грантових заявок зайняв цілий день. Учасники на відкритому голосуванні обрали 2 актуальних проекти: «FIFA Мала Корениха» – футбольний стадіон та «Твій простір» – показ кіно просто неба.

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки вдячна педагогічному та учнівському колективам за організацію зустрічі та бажає успішної реалізації проектів.

Події та оголошення


жовтня
19
До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів

До уваги слухачів суботніх підготовчих курсів! Списки груп закріплено за посиланням.  

жовтня
25
Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз

Шановні студенти! Оголошується набір на семестрове навчання в Іспанії, Університет Кадіз. Мова навчання: іспанська/англійська. Навчання безкоштовне, стипендія 850 євро (витрати за дорогу компенсуються). Що потрібно для участі: заява на ім`я ректора; скан 1-ї сторінки закордонного паспорту; ваше CV (робити через …

жовтня
18
Reporters Talks Vol.7: Запрошуємо на відкриту лекцію Марічки Паплаускайте

Друзі,  у межах #ReportersTalks продовжуємо мандрувати країною та вчитися разом зі знаними репортерами і сторітеллерами. Наступне місто — Миколаїв. Цього разу лекторкою стане Марічка Паплаускайте — співзасновниця The Ukrainians та головна редакторка Reporters. Марічка також є викладачкою Школа журналістики УКУ …