Тренінг від кафедри соціальної роботи, педагогіки та управління для учнів ЗОШ № 21


3 та 6 травня 2019 року кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки в рамках проекту «Активні громадяни» провела тренінги для учнів 7-9 класів мікрорайону Мала Корениха, ЗОШ № 21.

У рамках проведених занять були розглянуті поняття «активність громадян» і «громадянська позиція». Учасники вчилися простежувати проблеми розвитку і активності місцевої спільноти та аналізувати шляхи їх вирішення; вивчали процес написання грантових проектів з метою виявлення та усунення негативних факторів.

Учні розглянули проблеми свого мікрорайону у таких сферах: соціальна, культурна, політична, сфера охорони здоров’я.

На основі висновків учасники повинні були розробити майбутній план грантової заявки. Окремий блок написання грантових заявок зайняв цілий день. Учасники на відкритому голосуванні обрали 2 актуальних проекти: «FIFA Мала Корениха» – футбольний стадіон та «Твій простір» – показ кіно просто неба.

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки вдячна педагогічному та учнівському колективам за організацію зустрічі та бажає успішної реалізації проектів.

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …

липня
20
Запрошуємо на відкритий турнір “Баскетбол 3Х3”

20 липня 2019 року в Миколаєві пройде відкритий турнір з баскетболу під егідою Федерації баскетболу України. Категорії учасників: чоловіки, юнаки U18. Призовий фонд складає 10000 гривень! Більше детальної інформації за посиланням. Запрошуємо за адресою: м. Миколаїв, вул. Лазурна, 17. Реєстрація …