Тренінг від кафедри соціальної роботи, педагогіки та управління для учнів ЗОШ № 21

3 та 6 травня 2019 року кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки в рамках проекту «Активні громадяни» провела тренінги для учнів 7-9 класів мікрорайону Мала Корениха, ЗОШ № 21.

У рамках проведених занять були розглянуті поняття «активність громадян» і «громадянська позиція». Учасники вчилися простежувати проблеми розвитку і активності місцевої спільноти та аналізувати шляхи їх вирішення; вивчали процес написання грантових проектів з метою виявлення та усунення негативних факторів.

Учні розглянули проблеми свого мікрорайону у таких сферах: соціальна, культурна, політична, сфера охорони здоров’я.

На основі висновків учасники повинні були розробити майбутній план грантової заявки. Окремий блок написання грантових заявок зайняв цілий день. Учасники на відкритому голосуванні обрали 2 актуальних проекти: «FIFA Мала Корениха» – футбольний стадіон та «Твій простір» – показ кіно просто неба.

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки вдячна педагогічному та учнівському колективам за організацію зустрічі та бажає успішної реалізації проектів.