Тренінг від кафедри соціальної роботи, педагогіки та управління для учнів ЗОШ № 21


3 та 6 травня 2019 року кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки в рамках проекту «Активні громадяни» провела тренінги для учнів 7-9 класів мікрорайону Мала Корениха, ЗОШ № 21.

У рамках проведених занять були розглянуті поняття «активність громадян» і «громадянська позиція». Учасники вчилися простежувати проблеми розвитку і активності місцевої спільноти та аналізувати шляхи їх вирішення; вивчали процес написання грантових проектів з метою виявлення та усунення негативних факторів.

Учні розглянули проблеми свого мікрорайону у таких сферах: соціальна, культурна, політична, сфера охорони здоров’я.

На основі висновків учасники повинні були розробити майбутній план грантової заявки. Окремий блок написання грантових заявок зайняв цілий день. Учасники на відкритому голосуванні обрали 2 актуальних проекти: «FIFA Мала Корениха» – футбольний стадіон та «Твій простір» – показ кіно просто неба.

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки вдячна педагогічному та учнівському колективам за організацію зустрічі та бажає успішної реалізації проектів.

Події та оголошення


березня
4
Запрошуємо на відкриття виставки «Уламки раю на Землі»

Збірна виставка сучасного українського живопису. Відкриття відбудеться в середу 4 березня о 15:00 у галереї мистецтв ЧНУ імені Петра Могили. Виставка присвячена до 8 березня.

березня
4
Запрошуємо на Майстер-клас з теми: ” Кар’єра судді. Професія чи покликання?”

Професія Судді — мрія багатьох студентів-правників. Якщо ти теж зацікавлений у цій посаді, то Центр правничої кар’єри Миколаївського осередку Ліги студентів АПУ запрошує тебе на Майстер-клас з теми: “КАР’ЄРА СУДДІ. Професія чи покликання?” Своїм досвідом поділиться суддя Центрального районного суду …

березня
9
Стажування в рамках проєкту «Хаб медіа мобільності» у Києві

Запрошуємо студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів України взяти участь у 15-денному стажуванні в редакціях провідних медіа в Києві. Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, …