Тренінг від кафедри соціальної роботи, педагогіки та управління для учнів ЗОШ № 21

3 та 6 травня 2019 року кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки в рамках проекту «Активні громадяни» провела тренінги для учнів 7-9 класів мікрорайону Мала Корениха, ЗОШ № 21.

У рамках проведених занять були розглянуті поняття «активність громадян» і «громадянська позиція». Учасники вчилися простежувати проблеми розвитку і активності місцевої спільноти та аналізувати шляхи їх вирішення; вивчали процес написання грантових проектів з метою виявлення та усунення негативних факторів.

Учні розглянули проблеми свого мікрорайону у таких сферах: соціальна, культурна, політична, сфера охорони здоров’я.

На основі висновків учасники повинні були розробити майбутній план грантової заявки. Окремий блок написання грантових заявок зайняв цілий день. Учасники на відкритому голосуванні обрали 2 актуальних проекти: «FIFA Мала Корениха» – футбольний стадіон та «Твій простір» – показ кіно просто неба.

Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки вдячна педагогічному та учнівському колективам за організацію зустрічі та бажає успішної реалізації проектів.

липня
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили