Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»


14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109.

Програма тренінгу:

– потреби студентів та ефективні методи комунікації;

– методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та техніки згуртування групи;

– стилі кураторства, їхній вплив на взаємостосунки зі студентами та ефективність роботи куратора-дорадника;

– експрес-діагностика ролі в командній роботі (лідер, генератор ідей, організатор,виконавець, критик, контролер часу, «сам по собі» тощо);

– методи вирішення конфліктних ситуацій у групі.

На тренінгу всі рекомендовані методи та техніки учасники випробують на собі та зможуть оцінити їхню ефективність. Також обговоримо розповсюджені, але «психологічно небезпечні» техніки та вправи на згуртування колективу чи вирішення конфліктів. Запропонуємо більш екологічні та психологічно безпечні техніки у роботі зі студентською групою.

Охочим необхідно зареєструватись за представленим  гугл-посиланням
Нагадуємо, що кожен куратор самостійно обиратиме ті форми роботи (тренінг, балінтовська група, консультація) та теми, які актуальні для нього особисто. Кожного місяця ми будемо пропонувати графіки тренінгів та балінтовських груп.

У листопаді також пропонуємо відвідати:

– 22.11.18 з 10.30 до 11.50 Балінтовська група.

– 24.11.18 з 10.00 до 11.20 Лекція проф., д.псих.н. Ю.М.Швалба «Учбове цілепокладання як технологія розвитку активної життєвої позиції та самостійності студентів».

– 28.11.18 з 15.30 до 16.50 Балінтовська група.

Події та оголошення


серпня
31
До уваги першокурсників!

Запрошуємо всіх першокурсників на посвяту в студенти, яка відбудеться 31 серпня 2019 року о 17.00 в ЧНУ ім. Петра Могили.  

вересня
7
Запрошуємо відвідати черговий Науковий пікнік у Миколаєві!

Вже вкотре в Миколаєві проходить цікава розважально-освітня подія – Науковий пікнік. Це некомерційний проект, направлений на популяризацію науки у неформальному спілкуванні. До заходу залучають представників багатьох навчальних закладів Миколаєва. Коли: 7 вересня 2019 року Де: 8 Причал О котрій: 12:00 …

вересня
1
Беріть участь у молодіжному обміні в Польщі!

Для участі в молодіжному обміні «We are one family – Polish-Ukrainian dialogue» необхідно 8 учасників! Темою проекту є міжкультурний діалог, а метою є покращення навичок і просування результатів здобутих на проекті в Україні. Де? Поронін, Польща. Коли? 23 вересня – …