Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»

14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109.

Програма тренінгу:

– потреби студентів та ефективні методи комунікації;

– методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та техніки згуртування групи;

– стилі кураторства, їхній вплив на взаємостосунки зі студентами та ефективність роботи куратора-дорадника;

– експрес-діагностика ролі в командній роботі (лідер, генератор ідей, організатор,виконавець, критик, контролер часу, «сам по собі» тощо);

– методи вирішення конфліктних ситуацій у групі.

На тренінгу всі рекомендовані методи та техніки учасники випробують на собі та зможуть оцінити їхню ефективність. Також обговоримо розповсюджені, але «психологічно небезпечні» техніки та вправи на згуртування колективу чи вирішення конфліктів. Запропонуємо більш екологічні та психологічно безпечні техніки у роботі зі студентською групою.

Охочим необхідно зареєструватись за представленим  гугл-посиланням
Нагадуємо, що кожен куратор самостійно обиратиме ті форми роботи (тренінг, балінтовська група, консультація) та теми, які актуальні для нього особисто. Кожного місяця ми будемо пропонувати графіки тренінгів та балінтовських груп.

У листопаді також пропонуємо відвідати:

– 22.11.18 з 10.30 до 11.50 Балінтовська група.

– 24.11.18 з 10.00 до 11.20 Лекція проф., д.псих.н. Ю.М.Швалба «Учбове цілепокладання як технологія розвитку активної життєвої позиції та самостійності студентів».

– 28.11.18 з 15.30 до 16.50 Балінтовська група.