Тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)»


14.11.2018 о 10.30 запрошуємо кураторів-дорадників на тренінг «Технології ефективної взаємодії куратора-дорадника зі студентською групою (комунікація, методи згуртування групи та вирішення конфліктів)» в ауд.10-109.

Програма тренінгу:

– потреби студентів та ефективні методи комунікації;

– методи експрес-діагностики психологічного клімату в групі та техніки згуртування групи;

– стилі кураторства, їхній вплив на взаємостосунки зі студентами та ефективність роботи куратора-дорадника;

– експрес-діагностика ролі в командній роботі (лідер, генератор ідей, організатор,виконавець, критик, контролер часу, «сам по собі» тощо);

– методи вирішення конфліктних ситуацій у групі.

На тренінгу всі рекомендовані методи та техніки учасники випробують на собі та зможуть оцінити їхню ефективність. Також обговоримо розповсюджені, але «психологічно небезпечні» техніки та вправи на згуртування колективу чи вирішення конфліктів. Запропонуємо більш екологічні та психологічно безпечні техніки у роботі зі студентською групою.

Охочим необхідно зареєструватись за представленим  гугл-посиланням
Нагадуємо, що кожен куратор самостійно обиратиме ті форми роботи (тренінг, балінтовська група, консультація) та теми, які актуальні для нього особисто. Кожного місяця ми будемо пропонувати графіки тренінгів та балінтовських груп.

У листопаді також пропонуємо відвідати:

– 22.11.18 з 10.30 до 11.50 Балінтовська група.

– 24.11.18 з 10.00 до 11.20 Лекція проф., д.псих.н. Ю.М.Швалба «Учбове цілепокладання як технологія розвитку активної життєвої позиції та самостійності студентів».

– 28.11.18 з 15.30 до 16.50 Балінтовська група.

Події та оголошення


квітня
24
Чергове засідання Економічного клубу

Передостаннє пост-турнірне засідання Економічного клубу! Час поговорити про найцікавіше і найактуальніше!) Особливості рейганоміки та реформ Рональда Рейгана, попит і пропозиція на квиток до космосу. Як було 50 років і як є зараз? Про це – у середу, 24 квітня, на …

квітня
24
Запрошуємо на «Битву факультетів-2019»

Запрошуємо відвідати «Битву факультетів-2019» у ЧНУ ім. Петра Могили! Дата: 24 квітня Місце: актова зала ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00 Це буде незабутній екскурс у 80-90 роки минулого століття. Приєднуйтесь!

квітня
24
Запрошуємо відвідати лекцію на тему «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук»

24 квітня в 17:00 в ЧНУ ім. Петра Могили пройде відкрита лекція від доктора філологічних наук, професора Олександра Пронкевича. Тема лекції: «Культура Кореї і корейська хвиля: погляд з боку доктора філологічних наук».  Запрошуємо всіх охочих відвідати лекцію. ВХІД ВІЛЬНИЙ! Дата: …