Тренінг по роботі зі Scopus (Elsevier)


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у тренінгу по роботі зі Scopus, який відбудеться 25 жовтня.

Тренінг пройде у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили в приміщенні Вченої ради університету.

Початок о 10.00.

Протягом тренінгу буде презентовано роботу зі Scopus разом із прикладами практичного використання ресурсу. Ми обговоримо різні стратегії, які допоможуть Вам максимально ефективно знаходити необхідну інформацію, що, таким чином, дозволить Вам витрачати менше часу на пошук та більше часу на проведення досліджень.

Ви зможете поставити питання та запропонувати конкретні пошукові запити, які відповідають Вашим дослідницьким інтересам.

На тренінгу ми розглянемо такі питання:

  • профіль автора та профіль організації у Scopus
  • основні наукометричні показники
  • критерії відбору наукових видань для включення в Scopus

Для того, щоб взяти участь у тренінгу, будь ласка, перейдіть за посиланням та заповніть форму. При цьому Ви будете автоматично зареєстровані для участі у тренінгу.

З повагою

Сергій Назаровець

Тренер Elsevier

З питань щодо тренінгу звертатись до адміністрації Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили.

 

Події та оголошення


березня
4
Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

4 березня 2020 року о 12:00 в читальній залі університету відбудеться зустріч із представником Харківського національного університету повітряних сил ім. Івана Кожедуба щодо навчання на військовій кафедрі. Запрошуються студенти 1-5 курсів. За детальною інформацією звертайтеся до кабінету 5-102.

лютого
20
Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»

Запрошуємо на відкриту зустріч із членами експертної групи з акредитації освітньої програми «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології»  в рамках спеціальності  151 «Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології» (РВО – бакалавр). Зустріч відбудеться 20 лютого о 17-00 в приміщенні 1-314 (деканат факультету комп’ютерних наук).

березня
17
Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики

I (університетський) тур Всеукраїнської студентської олімпіади з математики відбудеться 17 березня 2020 року (вівторок) о  10:00 (2-3 пари) в аудиторії 2-202 Учасники та призери будуть відзначені керівництвом університету