Тренінг по роботі зі Scopus (Elsevier)


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у тренінгу по роботі зі Scopus, який відбудеться 25 жовтня.

Тренінг пройде у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили в приміщенні Вченої ради університету.

Початок о 10.00.

Протягом тренінгу буде презентовано роботу зі Scopus разом із прикладами практичного використання ресурсу. Ми обговоримо різні стратегії, які допоможуть Вам максимально ефективно знаходити необхідну інформацію, що, таким чином, дозволить Вам витрачати менше часу на пошук та більше часу на проведення досліджень.

Ви зможете поставити питання та запропонувати конкретні пошукові запити, які відповідають Вашим дослідницьким інтересам.

На тренінгу ми розглянемо такі питання:

  • профіль автора та профіль організації у Scopus
  • основні наукометричні показники
  • критерії відбору наукових видань для включення в Scopus

Для того, щоб взяти участь у тренінгу, будь ласка, перейдіть за посиланням та заповніть форму. При цьому Ви будете автоматично зареєстровані для участі у тренінгу.

З повагою

Сергій Назаровець

Тренер Elsevier

З питань щодо тренінгу звертатись до адміністрації Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили.

 

Події та оголошення


лютого
6
Починаються курси тематичного удосконалення лікарів (на базі навчально-наукового інституту післядипломної освіти)

 Шановні колеги Навчально-науковий інститут післядипломної освіти ЧНУ імені Петра Могили, на підставі Наказу МОЗ України №446 від 22.02.2019. «Деякі питання безперервного професійного розвитку лікарів» та постанови Кабінету Міністрів України від 28 березня 2018 року № 302 «Про затвердження Положення про систему …

листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …