Тренінг по роботі зі Scopus (Elsevier)


Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у тренінгу по роботі зі Scopus, який відбудеться 25 жовтня.

Тренінг пройде у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили в приміщенні Вченої ради університету.

Початок о 10.00.

Протягом тренінгу буде презентовано роботу зі Scopus разом із прикладами практичного використання ресурсу. Ми обговоримо різні стратегії, які допоможуть Вам максимально ефективно знаходити необхідну інформацію, що, таким чином, дозволить Вам витрачати менше часу на пошук та більше часу на проведення досліджень.

Ви зможете поставити питання та запропонувати конкретні пошукові запити, які відповідають Вашим дослідницьким інтересам.

На тренінгу ми розглянемо такі питання:

  • профіль автора та профіль організації у Scopus
  • основні наукометричні показники
  • критерії відбору наукових видань для включення в Scopus

Для того, щоб взяти участь у тренінгу, будь ласка, перейдіть за посиланням та заповніть форму. При цьому Ви будете автоматично зареєстровані для участі у тренінгу.

З повагою

Сергій Назаровець

Тренер Elsevier

З питань щодо тренінгу звертатись до адміністрації Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили.

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …