Тренінг по роботі зі Scopus (Elsevier)

Шановні колеги!

Запрошуємо Вас взяти участь у тренінгу по роботі зі Scopus, який відбудеться 25 жовтня.

Тренінг пройде у Чорноморському національному університеті імені Петра Могили в приміщенні Вченої ради університету.

Початок о 10.00.

Протягом тренінгу буде презентовано роботу зі Scopus разом із прикладами практичного використання ресурсу. Ми обговоримо різні стратегії, які допоможуть Вам максимально ефективно знаходити необхідну інформацію, що, таким чином, дозволить Вам витрачати менше часу на пошук та більше часу на проведення досліджень.

Ви зможете поставити питання та запропонувати конкретні пошукові запити, які відповідають Вашим дослідницьким інтересам.

На тренінгу ми розглянемо такі питання:

• профіль автора та профіль організації у Scopus
  • основні наукометричні показники
  • критерії відбору наукових видань для включення в Scopus

Для того, щоб взяти участь у тренінгу, будь ласка, перейдіть за посиланням та заповніть форму. При цьому Ви будете автоматично зареєстровані для участі у тренінгу.

Сергій Назаровець

Тренер Elsevier

З питань щодо тренінгу звертатись до адміністрації Наукової бібліотеки ЧНУ ім. Петра Могили.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики