Тренінг для учнів МЗОШ №16 від викладачів та студентів кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки

10 квітня в рамках діяльності Social work practice club доцент кафедри соціальної роботи, управління і педагогіки Руслан Чубук та студенти 461 групи Вікторія Нікуліна, Анастасія Денисенко, Альона Дзюбан провели тренінг для учнів 11 класу Миколаївської ЗОШ №16.

Заняття було присвячено темі «Флірт – шлях до успіху». Учні брали активну участь у таких вправах: «Правильна оцінка самого себе», «Мої кращі сторони», «Практика флірту», завдяки чому їм вдалось зрозуміти силу флірту як способу спілкування, освоїти правильні шляхи його використання.

Колектив кафедри вдячний педагогічному та учнівському колективам школи за теплий прийом.