Тренінг для студентів-журналістів від миколаївського фотожурналіста Олександра Сайковського

Сьогодні, 23 січня, до студентів-журналістів Могилянки завітав відомий миколаївський фотограф Олександр Сайковський. Пан Олександр працює фотожурналістом у газетному виданні «Вечірній Миколаїв». Лекція пройшла у форматі діалогу. Студенти цікавилися тонкощами професії фотожурналіста, складнощами, які виникають під час роботи та загалом роботою з фототехнікою.

Олександр Сайковський показав аудиторій свій «стандартний набір фотожурналіста», з яким працює, та розповів для чого і як використовує кожну деталь. Також приніс із собою власні фотороботи різних років. Завдяки подібним тренінгам та зустрічам із людьми своїх професій, студенти університету мають змогу дізнатися про реальність тієї чи іншої професії та бути підготовленими до «сюрпризів» й можливих несподіваних ситуацій.