Тренінг для кураторів


22 жовтня у Центрі соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили пройшов тренінг для кураторів на тему «Технології розвитку активної життєвої позиції та самостійності, учбової мотивації студентів».

Куратори ознайомились з методикою дослідження мотивації студентів під час навчання, техніками цілепокладання та сприйняттям студентами отриманих знань та досвіду на заняттях.

Також на зустрічі обговорили психологічні особливості та потреби студентів, проаналізували вплив особистості куратора на формування професійної ідентичності студентів, їхню соціальну активність і самостійність.
Для кураторів, які зацікавились темою тренінгу, але не змогли взяти  участь, є можливість відвідати тренінг у листопаді. Детальніше можна дізнатися у групі фейсбук «Центр соціально психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили».

 

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …