Тренінг для кураторів


22 жовтня у Центрі соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили пройшов тренінг для кураторів на тему «Технології розвитку активної життєвої позиції та самостійності, учбової мотивації студентів».

Куратори ознайомились з методикою дослідження мотивації студентів під час навчання, техніками цілепокладання та сприйняттям студентами отриманих знань та досвіду на заняттях.

Також на зустрічі обговорили психологічні особливості та потреби студентів, проаналізували вплив особистості куратора на формування професійної ідентичності студентів, їхню соціальну активність і самостійність.
Для кураторів, які зацікавились темою тренінгу, але не змогли взяти  участь, є можливість відвідати тренінг у листопаді. Детальніше можна дізнатися у групі фейсбук «Центр соціально психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили».

 

Події та оголошення


січня
30
Економічний клуб: Кіномистецтво і трошки футболу

30 січня 2019 року з 15.30 по 17.00 проходитиме засідання Економічного клубу, який діє при Факультеті економічних наук. Цього разу засідання буде ще цікавішим, ніж зазвичай! Адже буде охоплено і кіно, і футбол! У першій частині зустрічі багаторазовий спікер клубу …

січня
27
ЧНУ імені Петра Могили запрошує на день відкритих дверей

27 січня 2019 р. з 10:00 по 14:00 в Чорноморському національному університеті ЧНУ імені Петра Могили пройде день відкритих дверей.

січня
18
Запрошуємо на День професій до ЧНУ імені Петра Могили

День професій ЧНУ імені Петра Могили Щорічно практично перед всіма випускниками шкіл постають питання: «Ким бути?», «Яку професію обрати?», «Які предмети  ЗНО здавати ?» тощо. Це  хвилює  не тільки школярів, а і їхніх батьків. Чорноморський національний університет імені Петра Могили має …