Тренінг для кураторів


22 жовтня у Центрі соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили пройшов тренінг для кураторів на тему «Технології розвитку активної життєвої позиції та самостійності, учбової мотивації студентів».

Куратори ознайомились з методикою дослідження мотивації студентів під час навчання, техніками цілепокладання та сприйняттям студентами отриманих знань та досвіду на заняттях.

Також на зустрічі обговорили психологічні особливості та потреби студентів, проаналізували вплив особистості куратора на формування професійної ідентичності студентів, їхню соціальну активність і самостійність.
Для кураторів, які зацікавились темою тренінгу, але не змогли взяти  участь, є можливість відвідати тренінг у листопаді. Детальніше можна дізнатися у групі фейсбук «Центр соціально психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили».

 

Події та оголошення


листопада
24
семінар «Організаційно-діяльнісні ігри у сфері прав людини»

24-25 листопада 2018 року з 10:00 до 18:00 координатори та волонтери соціального проекту «Миколаїв – місто рівності» відвідають навчальний семінар «Організаційно-діяльнісні ігри у сфері прав людини» професора, д.псих.н. Швалба Ю.М. Захід відбудеться на базі ЧНУ ім. Петра Могили в аудиторії …

листопада
24
Лекція Ю. М. Швалба «Навчальне цілепокладання як технологія розвитку активної життєвої позиції та самостійності студентів»

24 листопада о 10.00 запрошуємо викладачів ЧНУ ім. П.Могили на лекцію професора, доктора психологічних наук Швалба Ю.М. «Навчальне цілепокладання як технологія розвитку активної життєвої позиції та самостійності студентів» На лекції будуть проаналізовані новітні психолого-педагогічні технології розвитку суб’єктності студентів та представлено …

листопада
20
Проект «Доступність у туристичній сфері»

З 20 по 22 листопада  2018 року в ЧНУ імені Петра Могили пройде третій етап проекту «Доступність у туристичній сфері»: форум, на якому оголосять результати мінігрантових медійних проектів. Головною метою темою проекту була медіаосвіта молоді. Організатори: Чорноморський національний університет ім. …