Травневі онлайн-марафони для студентів


Healthy Challenge 2020

Всеукраїнський онлайн-марафон для молоді.  21-денний Всеукраїнський онлайн-марафон для молоді з різних регіонів України. Щодня учасники отримуватимуть індивідуальні челенджі (виклики), на тему здорового способу життя, що допомагатимуть “прокачати” здоров’я та провести карантин із користю. Завдання відповідатимуть 5 темам:

 • раціональне харчування;
 • фізична активність;
 • репродуктивне здоров’я;
 • психічне здоров’я;
 • профілактика COVID-19.

Після виконання кожного челенджу, необхідно буде завантажити підтвердження виконання (фото, відео або скріншоти) в Телеграм-бот та отримати свої бали. Організатори щотижня обиратимуть 10 найактивніших учасників, які отримають корисні призи: спортивні рюкзаки, ланчбокси, міні-тренажери та пляшки для води. Вкінці челенджу 3-оє учасників отримають головний приз – фітнес-браслет.

Дата: 18 травня – 7 червня 2020 року.

Erasmus-інтенсив

«Erasmus: підготуй себе до мрії» – це три вебінари від трьох досвідчених мандрівників! У ході інтесиву потрібно виконувати практичні завдання від спікерів на платформі google classroom. Це допоможе більше дізнатися про проєкти, де їх шукати та як туди подаватись. У вас є можливість детально дізнатися:

 • що таке обміни від програми Erasmus+
 • як потрапити на короткострокові тренінги та проєкти
 • що таке ESC і де шукати можливості
 • як відчути на собі всі переваги європейської освіти
 • які документи подавати
 • як писати мотивацію та багато іншого

Дата: 16-30 травня.

16.05 – вебінар про короткострокові проєкти та обміни Erasmus+
23.05 – вебінар про академічні обміни за програмою Erasmus+
30.05 – вебінар про довгострокові волотерські проєкти ESC

Марафон здорового способу життя

Безкоштовний онлайн-марафон здорового способу життя «Здоров» від студентів Української академії лідерства.

«Здоров» – онлайн-марафон здорового способу життя, який буде на інстаграм-сторінці @zdorov_project. Щоденний марафон під час якого отримуєте завдання у трьох напрямках: спорт, здорове харчування та ментальне здоров’я.

За виконане завдання ви отримуєте бали, з яких буде формуватися рейтингова таблиця. Чим більше балів — тим вищі шанси виграти цінні призи від партнерів. Окрім цього, є можливість вільно слухати лекції відомих блогерів-експертів про спорт, біг, здорове харчування та про любов до себе та свого тіла.

Дата: 18 – 31 травня

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …