Травневі онлайн-марафони для студентів

Healthy Challenge 2020

Всеукраїнський онлайн-марафон для молоді.  21-денний Всеукраїнський онлайн-марафон для молоді з різних регіонів України. Щодня учасники отримуватимуть індивідуальні челенджі (виклики), на тему здорового способу життя, що допомагатимуть “прокачати” здоров’я та провести карантин із користю. Завдання відповідатимуть 5 темам:

• раціональне харчування;
  • фізична активність;
  • репродуктивне здоров’я;
  • психічне здоров’я;
  • профілактика COVID-19.

Після виконання кожного челенджу, необхідно буде завантажити підтвердження виконання (фото, відео або скріншоти) в Телеграм-бот та отримати свої бали. Організатори щотижня обиратимуть 10 найактивніших учасників, які отримають корисні призи: спортивні рюкзаки, ланчбокси, міні-тренажери та пляшки для води. Вкінці челенджу 3-оє учасників отримають головний приз – фітнес-браслет.

Дата: 18 травня – 7 червня 2020 року.

Erasmus-інтенсив

«Erasmus: підготуй себе до мрії» – це три вебінари від трьох досвідчених мандрівників! У ході інтесиву потрібно виконувати практичні завдання від спікерів на платформі google classroom. Це допоможе більше дізнатися про проєкти, де їх шукати та як туди подаватись. У вас є можливість детально дізнатися:

• що таке обміни від програми Erasmus+
  • як потрапити на короткострокові тренінги та проєкти
  • що таке ESC і де шукати можливості
  • як відчути на собі всі переваги європейської освіти
  • які документи подавати
  • як писати мотивацію та багато іншого

Дата: 16-30 травня.

16.05 – вебінар про короткострокові проєкти та обміни Erasmus+
23.05 – вебінар про академічні обміни за програмою Erasmus+
30.05 – вебінар про довгострокові волотерські проєкти ESC

Марафон здорового способу життя

Безкоштовний онлайн-марафон здорового способу життя «Здоров» від студентів Української академії лідерства.

«Здоров» – онлайн-марафон здорового способу життя, який буде на інстаграм-сторінці @zdorov_project. Щоденний марафон під час якого отримуєте завдання у трьох напрямках: спорт, здорове харчування та ментальне здоров’я.

За виконане завдання ви отримуєте бали, з яких буде формуватися рейтингова таблиця. Чим більше балів — тим вищі шанси виграти цінні призи від партнерів. Окрім цього, є можливість вільно слухати лекції відомих блогерів-експертів про спорт, біг, здорове харчування та про любов до себе та свого тіла.

Дата: 18 – 31 травня