Трансляція п’ятого випуску ток-шоу «Контраргумент» у телестудії ЧНУ імені Петра Могили


5 грудня  в телевізійній студії ЧНУ імені Петра Могили відбулась трансляція п’ятого  випуску ток-шоу «Контраргумент», спільного продукту Petro Mohyla TV та інформаційного ресурсу «Громада. News». Цей випуск ток – шоу “Контраргумент” присвятили обговоренню закінчення першого та початку другого етапу медичної реформи. Що вже  вдалося реформувати, а  з чим ще  не впоралися? На що чекати пацієнтам? Чи вистачить грошей у місцевих бюджетах на утримання лікарень, коли держбюджет перекладе цю відповідальність на плечі громад?

Компетентні гості у прямому етері розвінчували  поширені “лякалки”: пенсіонер без комп’ютера не зможе записатися в електронну чергу, а хворих з високою температурою чи гострим болем не приймуть без попереднього запису.

Тож запрошеними гостями були:

 • Ірина Шамрай – начальник управління охорони здоров’я Миколаївської міськради, кандидат медичних наук;
 • Олександр Дем’янов – головний лікар «Міської лікарні швидкої медичної допомоги», член виконкому Миколаївської міськради;
 • Ірина Пліткина – керівник Центру первинної медико-санітарної допомоги № 1.

Запрошені експерти, які  ставили запитання  гостям:

 • Ольга Сергєєва – завідувачка неврологічним відділенням обласної дитячої клінічної лікарні;
 • Микола Клименко – проректор ЧНУ з науково-педагогічної роботи та питань розвитку;
 • Арсен Мовсесян – лікар – терапевт “ЦПМСД 6”;
 • Олександр Трубецький – член ГО “Всеукраїнський батьківський комітет МІО-ЛАЙФ”;
 • Андрій Острєв – політтехнолог;
 • Олександра Фінькова – громадська активістка;
 • Зоя Філіппова – представниця фармацевтичної спільноти;
 • Анна Воронок – депутатка обласної ради.

Для тих, хто не встиг подивитися трансляцію ток-шоу «Контраргумент» вчора, це можливо зробити за посиланням за посиланням.

Також нагадуємо, що у телевізійному етері цей випуск програми можна побачити на ТРК «Нис-ТВ» у суботу 7 грудня: о 6:00, 11:25 та 15:10 і у неділю 8 грудня о 6:00 та 15:10.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …