Топ-3 мотиваційні відео «TED Talks» варті вашої уваги


У сучасному світі з’явилось чимало платформ, через які можна дізнатися безліч корисної інформації. Однією з таких є «TED Talks» – некомерційний американський фонд, який щорічно проводить конференції на різноманітну тематику та збирає яскравих особистостей із різних галузей.

Спікери протягом 18 хвилин лекції повинні донести своє послання аудиторії, перед якою виступають. Основна мета – зробити цікаві ідеї доступними і запалити іскру дискусії.

Ось три відео «TED Talks», які допоможуть розібратися з поняттям мотивації та можуть надихнути на нові звершення:

1. Ден Пінк, «Дивовижна наука про мотивацію»

Напевно, усі чули про метод «покарання/заохочення»? Ден Пінк стверджує, що цей підхід застарілий і пояснює як ефективно мотивувати людей у 21 сторіччі. Також спікер розповідає про підхід, заснований на внутрішній мотивації, і принципи функціонування успішних компаній.

 

2. Саймон Сінек, «Як видатні лідери надихають на дії»

Лідер – це людина, яка веде за собою, яка завжди перемагає і, звісно, надихає. Стів Джобс, брати Райт та інші відомі світові лідери не лише викликають захват, а й мотивують нас своїми звершеннями.

Саймон Сінек  у своїй лекції розповідає, чим керуються справжні лідери для досягнення цілей, яким чином надихають інших людей і які методи варто запам’ятати усім, хто прагне досягти успіху.

 

3. Кліо Вейд, «Хочете змінити світ? Наважтеся бути небайдужими»

Кліо Вейд зазначає, що недостатньо лише бажання, аби зробити щось хороше у цьому світі. Зміни підвладні кожному і не потрібно чекати, коли вам прямо скажуть, що ви здатні на зміни. Варто діяти вже зараз! У відео лекторка розповідає, що допоможе впевнено йти до своєї мети та які необхідні для цього якості недооцінюють в сучасному світі.

 

Події та оголошення


вересня
24
Зустріч з Андрієм Сідляренко

Шановні колеги! 24 вересня 2019 року запрошуємо Вас на зустріч з директором ТОВ «Антиплагіат» Андрієм Сідляренко! В програмі: 1. Майстер-клас практичної роботи з Unicheck (9.30-10.30, комп’ютерний клас №9, ауд.1-108) 2. Презентація онлайн-сервісу пошуку плагіату Unicheck (10.30, приміщення Вченої ради) 3. …

веренся
26
Запрошуємо на Manhattan Short Film Festival 2019

З 26 по 28 вересня у кінотеатрі «Батьківщина» відбудеться Manhattan Short Film Festival 2019  Щорічний Манхеттенський кінофестиваль проходить в 300 містах на всіх континентах. Кожен глядач може стати членом міжнародного журі і взяти участь у виборі кращої короткометражки року. В …

Запрошуємо на роботу в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили!

Шукаємо людину на посаду редактора сайту в Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили! Навчальний медіацентр ЧНУ ім. Петра Могили відповідає за роботу з найактуальнішою та найцікавішою інформацією про ЗВО й забезпечує своєчасне висвітлення новин на сайті університету та офіційній сторінці …