Топ-3 мотиваційні відео «TED Talks» варті вашої уваги


У сучасному світі з’явилось чимало платформ, через які можна дізнатися безліч корисної інформації. Однією з таких є «TED Talks» – некомерційний американський фонд, який щорічно проводить конференції на різноманітну тематику та збирає яскравих особистостей із різних галузей.

Спікери протягом 18 хвилин лекції повинні донести своє послання аудиторії, перед якою виступають. Основна мета – зробити цікаві ідеї доступними і запалити іскру дискусії.

Ось три відео «TED Talks», які допоможуть розібратися з поняттям мотивації та можуть надихнути на нові звершення:

1. Ден Пінк, «Дивовижна наука про мотивацію»

Напевно, усі чули про метод «покарання/заохочення»? Ден Пінк стверджує, що цей підхід застарілий і пояснює як ефективно мотивувати людей у 21 сторіччі. Також спікер розповідає про підхід, заснований на внутрішній мотивації, і принципи функціонування успішних компаній.

 

2. Саймон Сінек, «Як видатні лідери надихають на дії»

Лідер – це людина, яка веде за собою, яка завжди перемагає і, звісно, надихає. Стів Джобс, брати Райт та інші відомі світові лідери не лише викликають захват, а й мотивують нас своїми звершеннями.

Саймон Сінек  у своїй лекції розповідає, чим керуються справжні лідери для досягнення цілей, яким чином надихають інших людей і які методи варто запам’ятати усім, хто прагне досягти успіху.

 

3. Кліо Вейд, «Хочете змінити світ? Наважтеся бути небайдужими»

Кліо Вейд зазначає, що недостатньо лише бажання, аби зробити щось хороше у цьому світі. Зміни підвладні кожному і не потрібно чекати, коли вам прямо скажуть, що ви здатні на зміни. Варто діяти вже зараз! У відео лекторка розповідає, що допоможе впевнено йти до своєї мети та які необхідні для цього якості недооцінюють в сучасному світі.

 

Події та оголошення


листопада
12
Запрошуємо до Multilingual sprach café: практика німецької, англійської та іспанської мов

Хочете попрактикувати німецьку, англійську або іспанську мови? Тоді запрошуємо вас на Multilingual sprach café Коли: 12 листопада (інші дати будуть анонсовані пізніше) Час: 18:30 – 20:30 Де: Піцерія «Челентано» (3 Слобідська 49/1, біля АТБ) Лекторки DAAD та Fullbright Ніна Креєр …

листопада
11
ШАНОВНІ НАУКОВЦІ!

Відкриття XXIІ Всеукраїнської  щорічної науково-практичної конференції «Могилянські читання – 2019: Досвід та тенденції розвитку суспільства в Україні: глобальний, національний та регіональний аспекти» присвяченої  Всесвітньому тижню науки відбудеться  11 листопада 2019 року о 14.00  у приміщенні вченої ради. Запрошуються директори інститутів, …

Вболівай за своїх на Спартакіаді серед студентів ЧНУ ім. Петра Могили!

У ЧНУ імені Петра Могили розпочались змагання серед студентів університету.  У них беруть участь студенти, які представляють свої факультети та інститути Могилянки. Це щорічна Спартакіада, в якій представлено різні види спорту: баскетбол, волейбол, бадмінтон, настільний теніс, шахи, кросфіт та плавання. …