Топ-3 мотиваційні відео «TED Talks» варті вашої уваги

У сучасному світі з’явилось чимало платформ, через які можна дізнатися безліч корисної інформації. Однією з таких є «TED Talks» – некомерційний американський фонд, який щорічно проводить конференції на різноманітну тематику та збирає яскравих особистостей із різних галузей.

Спікери протягом 18 хвилин лекції повинні донести своє послання аудиторії, перед якою виступають. Основна мета – зробити цікаві ідеї доступними і запалити іскру дискусії.

Ось три відео «TED Talks», які допоможуть розібратися з поняттям мотивації та можуть надихнути на нові звершення:

1. Ден Пінк, «Дивовижна наука про мотивацію»

Напевно, усі чули про метод «покарання/заохочення»? Ден Пінк стверджує, що цей підхід застарілий і пояснює як ефективно мотивувати людей у 21 сторіччі. Також спікер розповідає про підхід, заснований на внутрішній мотивації, і принципи функціонування успішних компаній.

2. Саймон Сінек, «Як видатні лідери надихають на дії»

Лідер – це людина, яка веде за собою, яка завжди перемагає і, звісно, надихає. Стів Джобс, брати Райт та інші відомі світові лідери не лише викликають захват, а й мотивують нас своїми звершеннями.

Саймон Сінек  у своїй лекції розповідає, чим керуються справжні лідери для досягнення цілей, яким чином надихають інших людей і які методи варто запам’ятати усім, хто прагне досягти успіху.

3. Кліо Вейд, «Хочете змінити світ? Наважтеся бути небайдужими»

Кліо Вейд зазначає, що недостатньо лише бажання, аби зробити щось хороше у цьому світі. Зміни підвладні кожному і не потрібно чекати, коли вам прямо скажуть, що ви здатні на зміни. Варто діяти вже зараз! У відео лекторка розповідає, що допоможе впевнено йти до своєї мети та які необхідні для цього якості недооцінюють в сучасному світі.

січня
Відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція «Інтелектуальні інформаційні системи»

29-31 січня 2020 року в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться Всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів «Інтелектуальні інформаційні системи» Мета: обмін результатами наукових досліджень студентів та молодих вчених. Напрями роботи конференції: Інформаційні системи та їх інтелектуалізація. Системний аналіз, …

січня
Запрошуємо на зустріч із відомим миколаївським фотожурналістом Олександром Сайковським

Запрошуємо студентів спеціальності «Журналістика» на тренінг Олександра Сайковського. Дата: 23 січня Місце: ауд. 10-101 ЧНУ імені Петра Могили Час: 14:00

Увага! Вакансія!

Деканат факультету комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили запрошує на роботу провідного фахівця. Готові взяти зацікавленого студента-магістра! Якщо Ви бажаєте працювати в деканаті факультету комп’ютерних наук – не гайте часу! Звертайтеся до декана факультету (ауд. 1-314).