“Толерантність – ознака цивілізації” : запрошуємо відвідати соціально-психологічний тренінг

Запрошуємо дітей та дорослих відвідати соціально-психологічний тренінг

“Толерантність – ознака цивілізації”

в рамках реалізації проекту з протидії дискримінації
“Миколаїв – місто рівності”.

Тренінги відбуватимуться протягом цілого тижня в ЧНУ ім. Петра Могили,
(вул. 68 Десантників, 10, аудиторія 4-105).

Кількість учасників в групі – 10-12 осіб, тому запис обов’язковий.
Участь безкоштовна.

Телефони для довідок та запису

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики