“Тиждень інформування про ВІЛ” у Могилянці


Європейський тиждень інформування про ВІЛ-інфекцію цього року проходить з 22 по 29 листопада. Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили приєднались до акції та провела чимало заходів з цього приводу.

Відкриття виставки відбулось 27 листопада у холі 5 корпусу університету театральним перформансом «Ми різні – ми рівні», в якому взяли участь студенти. Сама виставка складалася з різноманітних експонатів, присвячених інформуванню студентів про ВІЛ та толерантному ставленню до ВІЛ-позитивних осіб. Також студенти мали змогу пройти анонімне експрес-тестування на ВІЛ.

28 листопада відбулася лекція «Я не боюсь говорити» від психолога Центру паліативної допомоги для майбутніх соціальних працівників, під час якої обговорювали важливі питання:

  • дізналися способи передачі ВІЛ;
  • розібрали поняття “ризикована поведінка” і як захистити себе від зараження ВІЛ-інфекцією;
  • ознайомилися з опитуванням щодо толерантного ставлення населення нашої області до ВІЛ-позитивних людей;
  • дізналися про особливості психологічної підтримки ВІЛ-інфікованих громадян в Україні.

Також у цей день пройшов квест «Що я знаю про ВІЛ?», підготовлений студентами 3-го курсу спеціальності «Соціальна робота» спільно з ГО «100% життя. Миколаїв».

Партнерами виступили ГО «100% життя. Миколаїв», Миколаївський обласний центр паліативної допомоги та інтегрованих послуг, Корпус Миру США в Україні та проєкт PEPFAR.

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут