“Тиждень інформування про ВІЛ” у Могилянці

Європейський тиждень інформування про ВІЛ-інфекцію цього року проходить з 22 по 29 листопада. Кафедра соціальної роботи, управління і педагогіки ЧНУ імені Петра Могили приєднались до акції та провела чимало заходів з цього приводу.

Відкриття виставки відбулось 27 листопада у холі 5 корпусу університету театральним перформансом «Ми різні – ми рівні», в якому взяли участь студенти. Сама виставка складалася з різноманітних експонатів, присвячених інформуванню студентів про ВІЛ та толерантному ставленню до ВІЛ-позитивних осіб. Також студенти мали змогу пройти анонімне експрес-тестування на ВІЛ.

28 листопада відбулася лекція «Я не боюсь говорити» від психолога Центру паліативної допомоги для майбутніх соціальних працівників, під час якої обговорювали важливі питання:

• дізналися способи передачі ВІЛ;
  • розібрали поняття “ризикована поведінка” і як захистити себе від зараження ВІЛ-інфекцією;
  • ознайомилися з опитуванням щодо толерантного ставлення населення нашої області до ВІЛ-позитивних людей;
  • дізналися про особливості психологічної підтримки ВІЛ-інфікованих громадян в Україні.

Також у цей день пройшов квест «Що я знаю про ВІЛ?», підготовлений студентами 3-го курсу спеціальності «Соціальна робота» спільно з ГО «100% життя. Миколаїв».

Партнерами виступили ГО «100% життя. Миколаїв», Миколаївський обласний центр паліативної допомоги та інтегрованих послуг, Корпус Миру США в Україні та проєкт PEPFAR.

До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).