Тиждень діяльності Інституту філології


24 – 26 вересня 2019 р. за сприянням МОН та НАН України Національним центром «Малої академії наук України» у Києві був проведений Всеукраїнський літературно-мистецтвознавчий фестиваль, присвячений 200-річчю від дня народження П.Куліша. Зазначимо, що критерієм відбору учасників дійства було добре написання есе про творчість ювіляра. Миколаївську область представляли учениці Софія Сарницька (Миколаїв) та Ксенія Мирова (Южноукраїнськ), яких супроводжувала доцент В.Руссова. Програма заходів була вельми насиченою: творча зустріч з Тарасом Компаніченком, народним артистом України; воркшоп на тему «Пантелеймон Куліш та його епоха: сучасне прочитання» від літературознавця Галини Ткачук; відвідування музеїв столиці; майстер-клас з колажу в стилі поп-арт від культуролога Світлани Островської тощо.

26 вересня в Інституті філології ЧНУ ім. Петра Могили завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва Андрій Алієв провів Літературно-просвітницький воркшоп «За крок від Нобеля: сучасна класика», яку відвідали студенти 146 групи. Нагадаємо, що за ініціативи доцента нашої кафедри Владлени Руссової співпраця з цією бібліотекою вже триває другий рік

30 вересня. у МОУНБ у межах Дня відкритих дверей до Всеукраїнського дня бібліотек пройшла читацька конференція “Нові імена у сучасній українській літературі”, в якій взяла участь й магістрантка нашої кафедри Анастасія Поет.

30 вересня професор-емерит Роланд Марті (Німеччина) для студентів 146 групи розпочав курс “Вступ до слов’янської філології”.

Події та оголошення


жовтня
17
IV Міжнародна науково-практична конференція «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук»

З  17-18 жовтня 2019 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться IV Міжнародна науково-практична конференція з міжнародною участю «Проблеми, досягнення та перспективи розвитку медико-біологічних і спортивних наук» Детальніше.    

листопада
1
Запрошуємо взяти участь у XXI Всеукраїнській науково-практичній конференції (м. Харків)

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XXІ Всеукраїнській науково-практичній конференції, яка відбудеться 01 листопада 2019 року у м. Харкові Приймаються роботи до наступних секцій: Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень; Конституційне право; муніципальне право; …

жовтня
17
Запрошуємо на зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко

17 жовтня 2019 року о 12:30 у  приміщені читальної зали Філологічної бібліотеки (11 корпусу) відбудеться зустріч із миколаївською поетесою Галиною Запорожченко «Я знаю – Україна є і буде!». Запрошуємо всіх, хто цікавиться поезією, і кому не байдужа історія України! Наукова …