Тиждень діяльності Інституту філології


24 – 26 вересня 2019 р. за сприянням МОН та НАН України Національним центром «Малої академії наук України» у Києві був проведений Всеукраїнський літературно-мистецтвознавчий фестиваль, присвячений 200-річчю від дня народження П.Куліша. Зазначимо, що критерієм відбору учасників дійства було добре написання есе про творчість ювіляра. Миколаївську область представляли учениці Софія Сарницька (Миколаїв) та Ксенія Мирова (Южноукраїнськ), яких супроводжувала доцент В.Руссова. Програма заходів була вельми насиченою: творча зустріч з Тарасом Компаніченком, народним артистом України; воркшоп на тему «Пантелеймон Куліш та його епоха: сучасне прочитання» від літературознавця Галини Ткачук; відвідування музеїв столиці; майстер-клас з колажу в стилі поп-арт від культуролога Світлани Островської тощо.

26 вересня в Інституті філології ЧНУ ім. Петра Могили завідувач відділу соціокультурної діяльності молоді Миколаївської обласної бібліотеки для юнацтва Андрій Алієв провів Літературно-просвітницький воркшоп «За крок від Нобеля: сучасна класика», яку відвідали студенти 146 групи. Нагадаємо, що за ініціативи доцента нашої кафедри Владлени Руссової співпраця з цією бібліотекою вже триває другий рік

30 вересня. у МОУНБ у межах Дня відкритих дверей до Всеукраїнського дня бібліотек пройшла читацька конференція “Нові імена у сучасній українській літературі”, в якій взяла участь й магістрантка нашої кафедри Анастасія Поет.

30 вересня професор-емерит Роланд Марті (Німеччина) для студентів 146 групи розпочав курс “Вступ до слов’янської філології”.

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …