THEA Ukraine X триває! Відкрито новий набір на третю когорту!

THEA Ukraine X –  Мультиплікаційні тренінги для представників управлінської ланки вищої освіти в Україні.

Цей конкурс спрямований на управлінців вищої освіти, які працюють в українських університетах (наприклад, у міжнародних відділах, відділах якості освіти тощо) і зацікавлені у розвитку своїх закладів шляхом проведення тренінгів з інтернаціоналізації та управління вищою освітою як у своїх закладах, так і за їх межами.

Кандидатам пропонується інтегрувати в навчальні програми актуальні теми, такі як реконструкція та відновлення українських університетів, стратегії залучення студентів, робота в переміщених та прифронтових університетах, що також може вимагати нових управлінських підходів та інструментів, таких як гнучкий та адаптивний менеджмент, діджиталізація, тощо.

Відібрані учасники зустрінуться в Мюнстері, Німеччина, на виїзному семінарі наприкінці березня 2024 року, де вони розроблять концепції навчання разом з німецькими та українськими експертами у сфері вищої освіти.
Оголошення про конкурс з більш детальною інформацією, а також аплікаційні документи можна знайти на сайті проєкту THEA Ukraine X та у додатку.

Дедлайн подачі заявок – 15 листопада 2023 року.

Запрошуємо всіх зацікавлених спробувати власні сили!