Тези Другого Міжнародного Воркшопу ICT&ES-2020 проіндексовані у наукометричній базі Scopus


Тези 2-го міжнародного воркшопу Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020), що проводився Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили, проіндексовані у наукометричній базі Scopus.
Другий міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems проходив 12 листопада 2020 року на базі ЧНУ імені Петра Могили в онлайн-режимі з використанням платформи Google Meet.
Мета ICT&ES – створити платформу для публікації результатів досліджень, обміну результатами та досвідом з іншими дослідниками у галузі інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем та розвиток співробітництва між вченими.
Цьогоріч, запрошеними спікерами на воркшопу виступили Vladik Kreinovich, Martine Ceberio, Olga Kosheleva (University of Texas, El Paso, USA), а також д-р техн. наук, проф. Харченко В’ячеслав Сергійович (Національнbq аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «ХАІ»).

Основними темами воркшопу були:

  • Information systems
  • Intellectual systems
  • Software design and modeling
  • Cybersecurity
  • Computer networks
  • Internet-of-Things
  • Mathematical modeling
  • Embedded Systems
  • Software and Hardware components of ES
  • FPGA-based systems

Вітаємо усіх авторів матеріалів воркшопу! Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили висловлює велику подяку всім членам програмного та організаційного комітетів, а також спонсорам та партнерам, без яких цей захід не відбувся б!


Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …