Тези Другого Міжнародного Воркшопу ICT&ES-2020 проіндексовані у наукометричній базі Scopus

Тези 2-го міжнародного воркшопу Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020), що проводився Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили, проіндексовані у наукометричній базі Scopus.
Другий міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems проходив 12 листопада 2020 року на базі ЧНУ імені Петра Могили в онлайн-режимі з використанням платформи Google Meet.
Мета ICT&ES – створити платформу для публікації результатів досліджень, обміну результатами та досвідом з іншими дослідниками у галузі інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем та розвиток співробітництва між вченими.
Цьогоріч, запрошеними спікерами на воркшопу виступили Vladik Kreinovich, Martine Ceberio, Olga Kosheleva (University of Texas, El Paso, USA), а також д-р техн. наук, проф. Харченко В’ячеслав Сергійович (Національнbq аерокосмічний університет ім. М. Є. Жуковського «ХАІ»).

Основними темами воркшопу були:

• Information systems
  • Intellectual systems
  • Software design and modeling
  • Cybersecurity
  • Computer networks
  • Internet-of-Things
  • Mathematical modeling
  • Embedded Systems
  • Software and Hardware components of ES
  • FPGA-based systems

Вітаємо усіх авторів матеріалів воркшопу! Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили висловлює велику подяку всім членам програмного та організаційного комітетів, а також спонсорам та партнерам, без яких цей захід не відбувся б!