Теоретичні моделі європейської інтеграції: кандидат політичних наук ЧНУ імені Петра Могили Анна Соловйова провела другу відкриту лекцію

24 березня 2023 року кандидат політичних наук, доцент кафедри журналістики Чорноморського національного університету імені Петра Могили Анна Соловйова провела відкриту лекцію «Теоретичні моделі європейської інтеграції. Інституціональна основа європейської інтеграції».

Під час зустрічі говорили про ідею об’єднання Європи, етапи її реалізації, а також передумови виникнення. Згадали про характер і час появи найбільш ранніх ідей об’єднання народів Європи в єдине ціле, розглянувши різні погляди дослідників щодо цієї проблеми.

Окремим аспектом обговорення стали європейські проєкти ХІХ століття. Спікерка виокремила спільні та відмінні складові таких проєктів та наголосила на їхньому впливі під час становлення ідеї об’єднаної Європи.

Крім того, обговорили особливості функціонування Європейської Ради та Парламенту, а також форму роботи Європейської Комісії, Суду Європейського Союзу та Європейського Центрального Банку.

Нагадуємо, що лекція відбулася в межах реалізації міжнародного проєкту ERASMUS + за напрямком  Jean Monnet Module.

Дякуємо організаторам за цікаву зустріч!