Телеканал UATV завітав до ЧНУ ім. Петра Могили

9 липня телеканал UATV завітав до ЧНУ ім. Петра Могили, аби відзняти сюжет  про наш університет і ближче познайомити майбутніх абітурієнтів з можливостями, які вони отримають при вступі до ЧНУ ім. Петра Могили.

Журналісти взяли інтерв’ю у ректора та викладачів університету, а також поспілкувались зі студентами. Знімальна група відвідала найцікавіші  місця нашого університету та ознайомились з розробками ЧНУ ім. Петра Могили.

Сюжет вийде у програмі «Бери вище», яка є проектом, що підіймає тему освіти й освіченості українців. Програма спрямована на популяризацію навчальних закладів серед української та закордонної аудиторії.

Кожний новий випуск присвячений  окремому вишу, який має свою історію та традиції. У проекті відкривають секрети та цікавинки навчальних закладів, показують найважливіше, те, заради чого варто йти вчитись в той чи інший виш. Адже, як зазначають  журналісти проекту, нам є чим пишатись, а якісну освіту можна і треба отримувати в Україні!

Тож чекаємо на випуск програми з нетерпінням, адже впевнені: в ЧНУ ім. Петра Могили професійний викладацький склад  і   чудові можливості для реалізації студентів, про які можна багато чого розповісти.

Набір на військову підготовку за програмою офіцерів у 2020 році

Запрошуємо до участі у I (університетському) турі Всеукраїнської студентської олімпіади з математики