Телеканал UATV завітав до ЧНУ ім. Петра Могили

9 липня телеканал UATV завітав до ЧНУ ім. Петра Могили, аби відзняти сюжет  про наш університет і ближче познайомити майбутніх абітурієнтів з можливостями, які вони отримають при вступі до ЧНУ ім. Петра Могили.

Журналісти взяли інтерв’ю у ректора та викладачів університету, а також поспілкувались зі студентами. Знімальна група відвідала найцікавіші  місця нашого університету та ознайомились з розробками ЧНУ ім. Петра Могили.

Сюжет вийде у програмі «Бери вище», яка є проектом, що підіймає тему освіти й освіченості українців. Програма спрямована на популяризацію навчальних закладів серед української та закордонної аудиторії.

Кожний новий випуск присвячений  окремому вишу, який має свою історію та традиції. У проекті відкривають секрети та цікавинки навчальних закладів, показують найважливіше, те, заради чого варто йти вчитись в той чи інший виш. Адже, як зазначають  журналісти проекту, нам є чим пишатись, а якісну освіту можна і треба отримувати в Україні!

Тож чекаємо на випуск програми з нетерпінням, адже впевнені: в ЧНУ ім. Петра Могили професійний викладацький склад  і   чудові можливості для реалізації студентів, про які можна багато чого розповісти.

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77

Запрошуємо до гри «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства»

Запрошуємо взяти участь в організаційно-діяльнісній грі «Засоби протидії дискримінації та розвитку толерантного суспільства», яка відбудеться 25 лютого 2019 року.