Телеканал UATV завітав до ЧНУ ім. Петра Могили

9 липня телеканал UATV завітав до ЧНУ ім. Петра Могили, аби відзняти сюжет  про наш університет і ближче познайомити майбутніх абітурієнтів з можливостями, які вони отримають при вступі до ЧНУ ім. Петра Могили.

Журналісти взяли інтерв’ю у ректора та викладачів університету, а також поспілкувались зі студентами. Знімальна група відвідала найцікавіші  місця нашого університету та ознайомились з розробками ЧНУ ім. Петра Могили.

Сюжет вийде у програмі «Бери вище», яка є проектом, що підіймає тему освіти й освіченості українців. Програма спрямована на популяризацію навчальних закладів серед української та закордонної аудиторії.

Кожний новий випуск присвячений  окремому вишу, який має свою історію та традиції. У проекті відкривають секрети та цікавинки навчальних закладів, показують найважливіше, те, заради чого варто йти вчитись в той чи інший виш. Адже, як зазначають  журналісти проекту, нам є чим пишатись, а якісну освіту можна і треба отримувати в Україні!

Тож чекаємо на випуск програми з нетерпінням, адже впевнені: в ЧНУ ім. Петра Могили професійний викладацький склад  і   чудові можливості для реалізації студентів, про які можна багато чого розповісти.

травня
Запрошуємо на “День факультету із Посвятою в економісти”

23 травня о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня факультету економічних наук! Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія в Міжнародному відділі ЧНУ ім. Петра Могили

УВАГА! Студентам (випускних курсів) та випускникам! Запрошуємо активних та цілеспрямованих на роботу у Міжнародний відділ ЧНУ ім. Петра Могили. Вакансія координатора міжнародних освітніх програм та грантової роботи. За детальною інформацією звертатися у міжнародний відділ (5-104). Графік роботи: повний робочий день. …

травня
Набір на навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”

Шановні журналісти, з 18 по 28 травня в Одесі на базі літнього табору “Молода гвардія” проходить навчання з підготовки педагогів-організаторів за програмою розвитку навичок “Proskills”. Навчання відбувається за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення (UNFPA). Більше інформації можна прочитати тут.