Телеграм-канали з вакансіями для студентів


Шукати роботу відтепер можна не лише на спеціальних сайтах. Знайти цікаві вакансії можливо і в Telegram-каналах. Інформація на таких каналах оновлюється швидко, вона завжди під рукою, описуються вимоги до кандидатів та умови роботи. Все що потрібно зробити тобі – підписатись і бути в курсі. Про відносно новий, але уже досить популярний спосіб пошуку роботи розповідає Studway.

Student Wanted
Канал від благодійної організації Klitschko Foundation розміщує вакансії для студентів з мінімальним досвідом роботи або взагалі без нього. Тут можна знайти можливості для старту кар’єри, навчальні програми з гарантованим працевлаштуванням, стажування, волонтерства, взяти участь у національних конкурсах і кейс-чемпіонатах від міжнародних компаній. Також на каналі є чимало тренінгів, де ви можете отримати корисну для себе інформацію.

SPACE JOB | IT
Канал із вакансіями від IT-, диджитал- і медіакомпаній у Києві, Львові, Харкові та Дніпрі. Окрім роботи, ти знайдеш тут безкоштовні курси дизайну або курси програмування з оплатою тільки після працевлаштування. На каналі можна опублікувати і власне резюме.

«Крезюме»
Тобі сюди, якщо прагнеш розвиватися у креативних індустріях. Канал від команди Platfor.ma пропонує вакансії фул-тайм і парт-тайм у PR, дизайні, HR, SMM, маркетингу та рекламних агенціях, освітніх просторах і громадських організаціях. Крім того, канал запустив формат #профайл – короткі розповіді про фахівців зі сфери креативних індустрій (щось на кшталт резюме), щоб дати талановитим фахівцям додаткову можливість розказати про себе.

Lobby X Ukraine
Канал позиціонує себе як платформу змінотворчих вакансій, що безкоштовно підтримує громадські організації і команди реформаторів в уряді. Тут ти можеш також рекомендувати друзів та отримувати грошову винагороду за успішних кандидатів.

«Робота від ТАТА»
Telegram-канал публікує різноманітні вакансії в SMM, IT, маркетингу, PR, копірайтингу. Деякі пропозиції навіть одразу з тестовими завданнями. У більшості вакансій каналу вказана зарплата.

OpportunityForJobUA
Тут розміщують вакансії по всій Україні: від журналіста-розслідувача до бухгалтера. Короткий зручний опис позицій та оформлення з гумором. Під час карантину канал проводить безкоштовні вебінари, ділиться лекціями з віддаленої роботи і матеріалами для налаштування remote-процесів у команді.

Happy Monday
Канал не оминає практично жодної сфери діяльності. Крім вакансій на будь-який смак, ти знайдеш тут добірки освітніх ресурсів, безкоштовні вебінари з ведення LinkedIn-профілю, посилання на корисні статті й цікаві рекомендації від HR-фахівців щодо кар’єрного зростання і складання резюме. Також можна поставити запитання або записатися на консультацію з кар’єрним експертом.

Work Remotely
Офіс – точно не твоє? Шукай тут вакансiї на вiддалену роботу вiд 500 доларів. Усі пропозиції з указаною зарплатою і посиланням на сайт компанії-роботодавця.

Джерело.

Події та оголошення


листопада
25
Запрошуємо на психологічну трансформаційну гру «Подорож до щастя»

Навчально-науковий центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню запрошує викладачів та усіх співробітників ЧНУ імені Петра Могили на психологічну трансформаційну гру “Подорож до щастя”. Гра відбудеться  25 листопада 2020 року о 12:30  в аудиторії 10-109.

листопада
12
Міжнародний воркшоп ICT&ES-2020 у ЧНУ імені Петра Могили

12 листопада в ЧНУ імені Петра Могили відбудеться 2-й міжнародний воркшоп Information-Communication Technologies & Embedded Systems (ICT&ES-2020) з питань інформаційно-комунікаційних технологій та вбудованих систем. Захід проводиться Факультетом комп’ютерних наук ЧНУ імені Петра Могили. Мета ICT&ES – створити платформу для публікації …

листопада
11
Запрошуємо на відкриту лекцію від IT компанії FluidWeb Team

11 листопада 2020 року о 14,00 відбудеться відкрита  лекція від IT компанії FluidWeb Team. Компанія FluidWeb Team запрошує студентів факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили на онлайн лекцію на тему: «Кар’єра IT спеціаліста. Актуальні  технології та тренди в  IT». Приєднатися …