Святкування Китайського Нового року в Могилянці

15 лютого в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили  з ініціативи Центру китайської мови та культури при Інституті Конфуція відбулось святкування Китайського Нового року. За східним календарем 2019 –  це рік жовтого земляного кабана.

Відкриття на базі Могилянки Центру китайської мови та культури влітку 2011 року стало результатом  співпраці ЧНУ ім. Петра Могили  та  Дечжоуського університету.

Захід, присвячений святкуванню Китайського Нового року,  розпочався   з  вітального слова першого проректора ЧНУ ім. Петра Могили Наталі  Іщенко. Також до привітання приєднався директор Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили Олександр Пронкевич.

Варто зазначити, що на святкування  Китайського Нового року в Могилянці, окрім студентів та співробітників вишу, також завітали  іноземні студенти НУК імені адм. Макарова. Програма заходу  складалась зі співів  китайських  пісень, розповідей  про історію та традиції святкування Нового року  у Китаї, виконання  танців, змагання у мистецтві володіння китайськими паличкам, а також проведенням лотереї у три етапи.

Слухачі  Центру китайської мови та культури, які відвідали Китай у цьому році, представили для перегляду короткі відеоролики з подорожей. А також відбулось урочисте вручення сертифікатів студентам, які склали іспит з китайської мови.

Зазначимо, що у ЧНУ ім. Петра Могили китайську мову студенти вивчають як другу або третю іноземну мову. Також постійно діють курси з вивчення мови для всіх охочих.

квітня
Запрошуємо взяти участь у Великій грі «Your Start»

6 квітня на базі кафедри соціальної роботи, управління та педагогіки відбудеться Велика гра «Your Start».

Запрошуємо на День Інституту філології

21 березня 2019 року о 14.00 в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться святкування Дня Інституту філології. Запрошуємо всіх охочих! Долучайтеся!

Запрошуємо на конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019»

Факультет комп’ютерних наук Чорноморського національного університету імені Петра Могили запрошує Вас відвідати конкурс студентських проектів «Startup BSNU-2019». Конкурс Startup проектів – це конкурс інноваційних студентських проектів у галузі інформаційних технологій. Конкурс передбачає розробку й презентацію проектів у сферах: E-business & …