Святкування Китайського Нового року в Могилянці


15 лютого в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили  з ініціативи Центру китайської мови та культури при Інституті Конфуція відбулось святкування Китайського Нового року. За східним календарем 2019 –  це рік жовтого земляного кабана.

Відкриття на базі Могилянки Центру китайської мови та культури влітку 2011 року стало результатом  співпраці ЧНУ ім. Петра Могили  та  Дечжоуського університету.

Захід, присвячений святкуванню Китайського Нового року,  розпочався   з  вітального слова першого проректора ЧНУ ім. Петра Могили Наталі  Іщенко. Також до привітання приєднався директор Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили Олександр Пронкевич.

Варто зазначити, що на святкування  Китайського Нового року в Могилянці, окрім студентів та співробітників вишу, також завітали  іноземні студенти НУК імені адм. Макарова. Програма заходу  складалась зі співів  китайських  пісень, розповідей  про історію та традиції святкування Нового року  у Китаї, виконання  танців, змагання у мистецтві володіння китайськими паличкам, а також проведенням лотереї у три етапи.

Слухачі  Центру китайської мови та культури, які відвідали Китай у цьому році, представили для перегляду короткі відеоролики з подорожей. А також відбулось урочисте вручення сертифікатів студентам, які склали іспит з китайської мови.

Зазначимо, що у ЧНУ ім. Петра Могили китайську мову студенти вивчають як другу або третю іноземну мову. Також постійно діють курси з вивчення мови для всіх охочих.

Події та оголошення


Контактна інформація Приймальної комісії ЧНУ ім. Петра Могили

У разі виникнення питань з приводу вступу на навчання до ЧНУ  ім. Петра Могили, телефонуйте за номером (0512) 24-41-89 або звертайтесь на офіційну сторінку у Фейсбуці.  

липня
27
Молодіжний обмін до Польщі

Оголошується набір учасників для молодіжного обміну «Keep calm and follow your passion». Молодіжний обмін має на меті зібрати молодь з руховою або зоровою інвалідністю та без них на півночі Польщі, щоб дізнатися більше один про одного, про захоплення, пристрасті та хобі. …

серпня
5
Відбудеться XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді

З 22 по 27 серпня 2019 року у с. Коблеве Березанського району Миколаївської області триватиме XIV Всеукраїнський пленер з питань студентського самоврядування, стратегічного планування та фізичного виховання студентської молоді (на базі навчально-оздоровчого табору «Політехнік-3»). Організатори заходу: Всеукраїнська молодіжна громадська організація …