Святкування Китайського Нового року в Могилянці


15 лютого в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили  з ініціативи Центру китайської мови та культури при Інституті Конфуція відбулось святкування Китайського Нового року. За східним календарем 2019 –  це рік жовтого земляного кабана.

Відкриття на базі Могилянки Центру китайської мови та культури влітку 2011 року стало результатом  співпраці ЧНУ ім. Петра Могили  та  Дечжоуського університету.

Захід, присвячений святкуванню Китайського Нового року,  розпочався   з  вітального слова першого проректора ЧНУ ім. Петра Могили Наталі  Іщенко. Також до привітання приєднався директор Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили Олександр Пронкевич.

Варто зазначити, що на святкування  Китайського Нового року в Могилянці, окрім студентів та співробітників вишу, також завітали  іноземні студенти НУК імені адм. Макарова. Програма заходу  складалась зі співів  китайських  пісень, розповідей  про історію та традиції святкування Нового року  у Китаї, виконання  танців, змагання у мистецтві володіння китайськими паличкам, а також проведенням лотереї у три етапи.

Слухачі  Центру китайської мови та культури, які відвідали Китай у цьому році, представили для перегляду короткі відеоролики з подорожей. А також відбулось урочисте вручення сертифікатів студентам, які склали іспит з китайської мови.

Зазначимо, що у ЧНУ ім. Петра Могили китайську мову студенти вивчають як другу або третю іноземну мову. Також постійно діють курси з вивчення мови для всіх охочих.

Події та оголошення


лютого
28
Бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує на відкриту лекцію Олександри Філоненко з циклу «Магія та література»

Шановні друзі! В рамках проекту «lectorium» Наукова бібліотека ЧНУ імені Петра Могили запрошує 28 лютого 2020 року на відкриту лекцію з циклу «Магія та література»: «Вчена магія: найважливіші магічні історії Заходу».  Наш лектор: Олександра Філоненко. Початок: о  14.00. Локація: 11-й …

лютого
26
Запрошуємо до участі у конкурсі з усного послідовного перекладу

Увага! Запрошуємо усіх охочих взяти участь у щорічному конкурсі з усного послідовного перекладу. Захід відбудеться 26 лютого 2020 року в ауд. 11-419 За більш детальною інформацію звертайтесь за електронною адресою: chernovadolceyuliia@gmail.com

березня
4
Долучайтеся до фотоконкурсу «Весняне пробудження»

Готуємось до весни та готуємо світлини разом з Центром соціально психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ імені Петра Могили та Первинною профспілковою організацією студентів ЧНУ імені Петра Могили. Умови участі: • терміново робимо круте весняне фото • роздруковуємо …