Святкування Китайського Нового року в Могилянці

15 лютого в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили  з ініціативи Центру китайської мови та культури при Інституті Конфуція відбулось святкування Китайського Нового року. За східним календарем 2019 –  це рік жовтого земляного кабана.

Відкриття на базі Могилянки Центру китайської мови та культури влітку 2011 року стало результатом  співпраці ЧНУ ім. Петра Могили  та  Дечжоуського університету.

Захід, присвячений святкуванню Китайського Нового року,  розпочався   з  вітального слова першого проректора ЧНУ ім. Петра Могили Наталі  Іщенко. Також до привітання приєднався директор Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили Олександр Пронкевич.

Варто зазначити, що на святкування  Китайського Нового року в Могилянці, окрім студентів та співробітників вишу, також завітали  іноземні студенти НУК імені адм. Макарова. Програма заходу  складалась зі співів  китайських  пісень, розповідей  про історію та традиції святкування Нового року  у Китаї, виконання  танців, змагання у мистецтві володіння китайськими паличкам, а також проведенням лотереї у три етапи.

Слухачі  Центру китайської мови та культури, які відвідали Китай у цьому році, представили для перегляду короткі відеоролики з подорожей. А також відбулось урочисте вручення сертифікатів студентам, які склали іспит з китайської мови.

Зазначимо, що у ЧНУ ім. Петра Могили китайську мову студенти вивчають як другу або третю іноземну мову. Також постійно діють курси з вивчення мови для всіх охочих.

Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

Запрошуємо на зустріч з Андрієм Гончаруком

23 травня з 11.50 до 12.30 проходитиме зустріч з Андрієм Гончаруком. Андрій Гончарук – представник Торгово-промислової палати України і координує німецьку стипендіальну програму щодо переваг та можливостей для молоді-учасників німецько-українського проекту, який Палата реалізує з 2015 року. Запрошуємо всіх охочих …

травня
Запрошуємо на виставу «Всё так просто, господа!»

Запрошуємо 20 травня о 14:00 на виставу «Всё так просто, господа!» в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили. Саме ця вистава отримала приз «За кращу режисуру» на Фестивалі Українського аматорського театру.