Святкування Китайського Нового року в Могилянці

15 лютого в актовій залі ЧНУ ім. Петра Могили  з ініціативи Центру китайської мови та культури при Інституті Конфуція відбулось святкування Китайського Нового року. За східним календарем 2019 –  це рік жовтого земляного кабана.

Відкриття на базі Могилянки Центру китайської мови та культури влітку 2011 року стало результатом  співпраці ЧНУ ім. Петра Могили  та  Дечжоуського університету.

Захід, присвячений святкуванню Китайського Нового року,  розпочався   з  вітального слова першого проректора ЧНУ ім. Петра Могили Наталі  Іщенко. Також до привітання приєднався директор Інституту філології ЧНУ ім. Петра Могили Олександр Пронкевич.

Варто зазначити, що на святкування  Китайського Нового року в Могилянці, окрім студентів та співробітників вишу, також завітали  іноземні студенти НУК імені адм. Макарова. Програма заходу  складалась зі співів  китайських  пісень, розповідей  про історію та традиції святкування Нового року  у Китаї, виконання  танців, змагання у мистецтві володіння китайськими паличкам, а також проведенням лотереї у три етапи.

Слухачі  Центру китайської мови та культури, які відвідали Китай у цьому році, представили для перегляду короткі відеоролики з подорожей. А також відбулось урочисте вручення сертифікатів студентам, які склали іспит з китайської мови.

Зазначимо, що у ЧНУ ім. Петра Могили китайську мову студенти вивчають як другу або третю іноземну мову. Також постійно діють курси з вивчення мови для всіх охочих.

вересня
Запрошуємо на курси вивчення івриту!

Центр вивчення івриту ЧНУ ім. Петра Могили запрошує в нові групи початкового рівня! Заняття початкового рівня будуть у вівторок та четвер о 17:00. Старт навчання 17 вересня 2019 року! Заняття безкоштовні!

Шукаємо волонтерів!

Центр соціально-психологічної підтримки, професійного розвитку та сприяння працевлаштуванню ЧНУ ім. Петра Могили шукає волонтерів для проведення заходів з нагоди Дня міста. Охочих взяти участь в організації та святкуванні просимо звернутись за телефоном (067) 117-50-26, Юлія.

вересня
Запрошуємо взяти участь в еко-квесті до Дня міста

Хочеш зробити подарунок Миколаєву на День народження? Пропонуємо тобі стати частиною святкування Дня міста, але для міста. Цей квест для тебе, якщо: Ти хочеш отримати не тільки теоретичні, але і практичні знання, як врятувати Землю в домашніх умовах. Любиш працювати в …