Святкування Дня Святого Миколая в ЧНУ імені Петра Могили

8 грудня 2023 року в актовій залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили минув святковий концерт до Дня Святого Миколая.

Із концертною програмою «Збережемо для нащадків» до університету завітали представники коледжу культури і мистецтва Миколаївської обласної ради. Два творчі колективи,  оркестр народних інструментів «Південна рапсодія» (керівник – Інна Морозинська) та гурт народної пісні «Бузький гард» (керівник – заслужений працівник культури України Надії Жадик), створили святкову атмосферу для студентів, викладачів та співробітників ЧНУ імені Петра Могили.

Новорічна атмосфера концерту допомогла студентам та співробітникам університету завершити навчальний тиждень на позитивній ноті та долучитись до культурної спадщини України.

Дякуємо Миколаївському фаховому коледжу культури і мистецтв Миколаївської обласної ради за візит і сподіваємось на подальше розширення творчої та освітньої співпраці!