Святкування дня політолога та урочиста посвята в студенти 1 курсу спеціальностей «Політологія» та «Соціологія»

14 вересня 2021 року в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбулось святкування Дня політолога та урочиста посвята в студенти. Посвяту проходили студенти 131 та 163 груп спеціальностей «Політологія» та «Соціологія» факультету політичних наук.

На початку заходу присутніх вітальним словом привітав декан факультету політичних наук, доктор політичних наук, професор Олександр Шевчук.

Студенти підготували гумористичні сценки зі студентського життя, вокальні та танцювальні номери, читали вірші. Також першокурсники запросили своїх викладачів на сцену, аби ті прочитали зобов’язання, запропоновані самими студентами, щодо викладання.

Після цього студенти склали присягу першокурсника та отримали грамоти, які вручили їм кандидат політичних наук, доцент Чупрін Роман та доктор історичних наук, професор, в.о. завідувача кафедри соціології та політології Ольга Морозова.

«Я відчуваю, що ці 4 роки для вас будуть дійсно успішними, класними, сильними, а ми до тих зобов’язань, які вже озвучили, зобов’язуємось зробити все, щоб ваші мрії й ті бажання, з якими ви вступили в цей університет, здійснилися на сто відсотків!».