Святкування Дня інституту філології


20 лютого 2020 року в Могилянці відсвяткували День інституту філології. Для цього представники деканату разом з кафедрами інституту філології приготували святковий концерт. Вітальним словом відкрила захід перший проректор ЧНУ імені Петра Могили Наталія Іщенко. Привітав присутніх і директор інституту філології Олександр Пронкевич.

Концепція концерту будувалась на відео, в якому директор інституту відвідує кожну кафедру свого інституту. Таким чином глядачі мали змогу ознайомитись з кафедрами та побачити виступи, які підготували студенти різних філологічних спеціальностей.

Гостей свята розважали піснями, які звучали різними мовами світу: німецькою, іспанською, англійською та українською; кумедними відео та сценками, запальними танцями. Філологи вирішили не стояти осторонь трендів, тому разом з викладачем влаштували змагання з фрагментами танців для популярної нині соцмережі TikTok.

Також разом зі студентами на сцені у  фінальному танцювальному номері взяла участь заступниця директора інституту філології  Ольга Поліщук.

Більше фото за посиланням.

 

Події та оголошення


березня
31
До уваги вступників! Контактнi данi приймальної комісії на період карантину

Шановні вступники та батьки! На період карантину з питань щодо вступної кампанії 2020 року звертайтеся за номером телефону: +38 (066) 165-50-19 або письмово на електронну пошту приймальної комісії: chdupruyom@gmail.com та групу у Facebook (понеділок – п`ятниця: з 09:00 до 17:00).