Святкування Дня факультету комп’ютерних наук – 2019


8 листопада Факультет комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили відсвяткував День факультету, який провели в актовій залі Могилянки. Відкрила захід деканка факультету комп’ютерних наук Анжела Бойко.

Факультет комп’ютерних наук – один з найпрогресивніших, інноваційних та динамічних факультетів університету, який стрімко розвивається. Це один із перших факультетів ЧНУ ім. Петра Могили, який було створено у лютому 1996 року. Зазвичай День факультету пов’язували з Днем програміста, який святкують 12 або 13 вересня, тому і свято факультету відзначали у тому ж місяці. Але цього року, з поважних причин, захід був перенесений на листопад.

За ініціативи студентів, святкування Дня факультету комп’ютерних наук організували за мотивами книг про Гаррі Поттера. На сцені чотири спеціальності факультету – комп’ютерні науки, комп’ютерна інженерія, інженерія програмного забезпечення, автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології – змагалися за право називатися найкращими комп’ютерними чародіями.

Увесь захід проходив за мотивами твору. Окрім святкових номерів, у ньому були присутні різні сценки, пов’язані з подіями у книзі. Так, наприклад, у книгах про Гаррі Поттера всіх учнів обов’язково розподіляють до гуртожитків. Тож за допомогою магічного капелюха студентів чотирьох спеціальності комп’ютерного факультету сортували та розподілили у чотири гуртожитки: Ґрифіндор, Рейвенклов, Гафелпаф, Слизерин. Кожна з чотирьох команд студентів підготувала конкурсне відео, яке сама зняла та змонтувала та декілька магічних номерів, про навчання на своїх спеціальностях. Оцінювало змагання студентів поважне журі. Але, як завжди, перемогла дружба!

Події та оголошення


травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут  

травня
15
Запрошуємо до участі у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища»

Шановні колеги! Запрошуємо Вас взяти участь у XVI Міжнародній науково-практичній он-лайн конференції «Сучасні проблеми екологічної психології: соціальні та особистісні ресурси створення благополучного локального середовища», яка відбудеться 15 травня 2020 року. До участі у конференції запрошуються науковці, викладачі вищих навчальних закладів …

червня
4
Конференція «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України»

Шановні колеги! 4 червня 2020 року в Чорноморський національний університет імені Петра Могили заплановано II Міжнародну науково-практичну конференцію молодих учених «Залучення патріотично активної молоді до розвитку громадянського суспільства як чинник соціальної безпеки України». З огляду на пандемію COVID-19 і оголошений …