Святкування Дня факультету комп’ютерних наук – 2019

8 листопада Факультет комп’ютерних наук ЧНУ ім. Петра Могили відсвяткував День факультету, який провели в актовій залі Могилянки. Відкрила захід деканка факультету комп’ютерних наук Анжела Бойко.

Факультет комп’ютерних наук – один з найпрогресивніших, інноваційних та динамічних факультетів університету, який стрімко розвивається. Це один із перших факультетів ЧНУ ім. Петра Могили, який було створено у лютому 1996 року. Зазвичай День факультету пов’язували з Днем програміста, який святкують 12 або 13 вересня, тому і свято факультету відзначали у тому ж місяці. Але цього року, з поважних причин, захід був перенесений на листопад.

За ініціативи студентів, святкування Дня факультету комп’ютерних наук організували за мотивами книг про Гаррі Поттера. На сцені чотири спеціальності факультету – комп’ютерні науки, комп’ютерна інженерія, інженерія програмного забезпечення, автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології – змагалися за право називатися найкращими комп’ютерними чародіями.

Увесь захід проходив за мотивами твору. Окрім святкових номерів, у ньому були присутні різні сценки, пов’язані з подіями у книзі. Так, наприклад, у книгах про Гаррі Поттера всіх учнів обов’язково розподіляють до гуртожитків. Тож за допомогою магічного капелюха студентів чотирьох спеціальності комп’ютерного факультету сортували та розподілили у чотири гуртожитки: Ґрифіндор, Рейвенклов, Гафелпаф, Слизерин. Кожна з чотирьох команд студентів підготувала конкурсне відео, яке сама зняла та змонтувала та декілька магічних номерів, про навчання на своїх спеціальностях. Оцінювало змагання студентів поважне журі. Але, як завжди, перемогла дружба!