Святкування 26-річчя ЧНУ імені Петра Могили

18 січня 2022 року Чорноморський національний університет імені Петра Могили  в приміщенні Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії відсвяткував свій 26-ий день народження.

17 січня 1996 року Вчена рада Національного університету «Києво-Могилянська академія» ухвалила концепцію, бізнес-план та Положення про Миколаївську філію Національного університету «Києво-Могилянська академія» (МФ НаУКМА). Це стало початком створення теперішнього, сучасного університету – ЧНУ імені Петра Могили.

Традиційно для студентів, викладачів та співробітників  Могилянки актори Миколаївського академічного українського театру драми та музичної комедії підготували концертну програму. Артисти саме цього театру щорічно вітають університет від початку його існування.

Захід розпочав вітальним словом доктор технічних наук, професор та ректор ЧНУ імені Петра Могили Леонід Клименко, який подякував усім викладачам та співробітникам університету за щоденну плідну працю, а здобувачам освіти – за сумлінне навчання та творчі успіхи.

Також усі присутні могли взяти участь у святковому розіграші подарунків з нагоди Дня народження університету. А Леонід Павлович у довільному порядку обрав десятеро переможців.

Щиро вітаємо студентів, викладачів та співробітників університету!

Vivat, Могилянка, vivat, Академія!