Святковим концертом в «Могилянці» відзначили День медичного працівника

14 червня в актовій залі Чорноморського національного університету імені Петра Могили відбувся святковий концерт з нагоди Дня медичного працівника. Організатором заходу виступив Медичний інститут університету.

Вітальним словом концерт розпочали проректор з науково-педагогічної роботи та питань розвитку Микола Клименко, директор Медичного інституту Геннадій Грищенко та його заступник Ольга Яремчук. Почесними грамотами головні медики «Могилянки» відзначили найбільш активних студентів та викладачів.

Колоритний номер підготував студент із Індії, який заспівав пісню рідною мовою. Декілька гумористичних номерів виконала команда КВК «Кубік Рубіка». Майбутні медики жартували про бідних студентів, шкільні їдальні та співчутливих лікарів. З привітальним словом також виступив студентський декан Медінституту, який подякував медикам за їх самовідданість та закликав поспішати творити добро.