Літня школа ОБСЄ оголошує конкурс


Шановні студенти, літня школа ОБСЄ оголошує конкурс!

Що: OSCE SUMMER SCHOOL

Де: Відень, Братислава

Коли: 14-19 липня 2019 року

Дедлайн: 15 травня 2019 року

Для розвитку наступного покоління миротворців секретаріат ОБСЄ організовує літню школу для 20 молодих людей з країн Південного Кавказу і країн ОБСЄ, які зацікавлені міжнародними відносинами.

Мета літньої школи – популяризація міжрегіонального обміну і побудови професійних навичок молодих експертів. Протягом літньої школи учасники братимуть участь у серії брифінгів, курсів та інтерактивних семінарів. Вони отримають інформацію про діяльність ОБСЄ, пройдуть навчання на професійних курсах з посередництва і дипломатичної комунікації. Також будуть організовані культурні та соціальні заходи.
ОБСЄ оплачує вартість транспортних витрата і проживання.

Вимоги до кандидатів: вища освіта або студенти 4-х і 5-х курсів;
студенти повинні вивчати предмети, пов’язані з діяльністю ОБСЄ – міжнародні відносини, політологія, право, права людини, охорона навколишнього середовища; сильний інтерес до міжнародних справ і світу; потрібно добре знати англійську мову (рівень не менше С1) і російська (рівень не менше В2); кандидати до 27 років; громадяни країн ОБСЄ, а також громадян Південного Кавказу, Австрії, Італії, Туреччини, Норвегії, Словаччини та Південно-Східної Європи.

Як подати заявку?

Кандидатам необхідно відправити резюме та мотиваційний лист (1 сторінка) і есе англійською мовою на тему: «Promoting dialogue: a role for international organizations: analyze an example of your choice» або «Youth and security: where can the OSCE contribute?».

Есе відправити на електрону пошту: summerschool2019@osce.org

Офіційний сайт ОБСЄ.

 

Події та оголошення


липня
2
Запрошуємо на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій

Оголошено набір на семінар в Грузії з теми цифрових прав та технологій (2-7 липня). Проект є частиною щорічного плану «Digital Technology For Democracy: Youth Turns Threat Into Opportunity». Завдання семінару: Визначити і встановити зв’язок між цифровими правами і онлайн журналістикою, покращити …

травня
23
Зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck)

23 травня 2019 року о 12.00 в приміщенні Вченої ради відбудеться зустріч з директором компанії Антиплагіат(Unicheck) Андрієм Сідляренко Запрошуємо деканів факультетів, завідувачів кафедр, викладачів та науковців університету!

травня
21
Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили

21 травня о 15:00 в читальній залі (головний корпус) Зустріч Клименка Л.П. з колективом та студентами ЧНУ імені Петра Могили