Літня школа ОБСЄ оголошує конкурс


Шановні студенти, літня школа ОБСЄ оголошує конкурс!

Що: OSCE SUMMER SCHOOL

Де: Відень, Братислава

Коли: 14-19 липня 2019 року

Дедлайн: 15 травня 2019 року

Для розвитку наступного покоління миротворців секретаріат ОБСЄ організовує літню школу для 20 молодих людей з країн Південного Кавказу і країн ОБСЄ, які зацікавлені міжнародними відносинами.

Мета літньої школи – популяризація міжрегіонального обміну і побудови професійних навичок молодих експертів. Протягом літньої школи учасники братимуть участь у серії брифінгів, курсів та інтерактивних семінарів. Вони отримають інформацію про діяльність ОБСЄ, пройдуть навчання на професійних курсах з посередництва і дипломатичної комунікації. Також будуть організовані культурні та соціальні заходи.
ОБСЄ оплачує вартість транспортних витрата і проживання.

Вимоги до кандидатів: вища освіта або студенти 4-х і 5-х курсів;
студенти повинні вивчати предмети, пов’язані з діяльністю ОБСЄ – міжнародні відносини, політологія, право, права людини, охорона навколишнього середовища; сильний інтерес до міжнародних справ і світу; потрібно добре знати англійську мову (рівень не менше С1) і російська (рівень не менше В2); кандидати до 27 років; громадяни країн ОБСЄ, а також громадян Південного Кавказу, Австрії, Італії, Туреччини, Норвегії, Словаччини та Південно-Східної Європи.

Як подати заявку?

Кандидатам необхідно відправити резюме та мотиваційний лист (1 сторінка) і есе англійською мовою на тему: «Promoting dialogue: a role for international organizations: analyze an example of your choice» або «Youth and security: where can the OSCE contribute?».

Есе відправити на електрону пошту: summerschool2019@osce.org

Офіційний сайт ОБСЄ.

 

Події та оголошення


червня
22
Конференція трудового колективу ЧНУ імені Петра Могили

22 червня 2020 року о 15:00 в актовій залі ЧНУ імені Петра Могили відбудеться конференція трудового колективу Порядок денний: 1. Затвердження нової редакції Статуту ЧНУ імені Петра Могили 2. Затвердження Стратегічного плану розвитку ЧНУ імені Петра Могили на період 2019-2024 …

Набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща)

Шановні студенти! Оголошується набір на безкоштовне семестрове стажування в Поморській Академії (Слупськ, Польща) на осінь 2020-2021 н.р. Основні вимоги до учасників: студент/ка ЧНУ ім. Петра Могили 2-3, 5 курс навчання, будь-яка спеціальність знання польської мови (А2 і вище) академічна успішність …

травня
12
До уваги вступників на магістратуру

Увага! Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ (ЗНО для магістрів) з 12.05 – 05.06.2020 року Детальніше тут