«Сучасна юридична освіта: досвід минулого – погляд у майбутнє» - ЧНУ iм. Петра Могили

«Сучасна юридична освіта: досвід минулого – погляд у майбутнє»

Національний університет «Одеська юридична академія» запрошує до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Сучасна юридична освіта: досвід минулого – погляд у майбутнє», що відбудеться 21 жовтня 2016 року. Подача матеріалів до 15 жовтня 2016 року. Організаційний внесок за участь у конференції відсутній. Детальна інформація в інформаційному листі.

ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА ПРАЦІВНИКІВ ЧНУ ІМЕНІ ПЕТРА МОГИЛИ!

Як відомо 23.01.2017 у дію вступив наказ Ректора, щодо зміни графіку навчання для збільшення великої перерви з 40 до 60 хв. Після чого Студентська колегія ЧНУ ім. Петра Могили отримала велику кількість скарг від студентів та декілька заяв, після чого …

Конференції «Інтелектуальні інформаційні системи – 2017»

15-17 лютого 2017 року у ЧНУ ім. Петра Могили відбудеться всеукраїнська науково-практична конференція молодих вчених, аспірантів і студентів: «Інтелектуальні інформаційні системи» за участю представників Херсонського національного технічного університету, Черкаського державного технологічного університету та ТОВ «ГлобалЛоджик-Україна».