Навчальний візит команди ЧНУ ім. П. Могили до Університету Палермо в рамках міжнародного проекту Erasmus+ Ka2 “Distance education for future: best EU practices in response to the requests of modern higher education seekers and labor market” (DEFEP)

З 9 по 13 жовтня 2023 року відбувся навчальний  візит команди ЧНУ ім. П. Могили до Університету Палермо в рамках міжнародного проекту Erasmus+ Ka2 «Дистанційна освіта для майбутнього: кращі практики ЄС у відповідь на запити сучасних здобувачів вищої освіти та ринку праці» (DEFEP).

До складу делегації ЧНУ входили:

• Олена Філімонова – к.е.н., провідний фахівець відділу міжнародних зв’язків, координатор проєкту DEFEP;
  • Анжела Бойко – к.т.н, доцент, декан факультету комп’ютерних наук ЧНУ ім. П. Могили, виконавець проєкту DEFEP;
  • Євген Давиденко – к.т.н., доцент, завідувач кафедри інженерії програмного забезпечення.

Навчальний візит був присвячений інноваційним освітнім технологіям в дистанційній освіті.

Учасники делегації ЧНУ ознайомилися з цифровими інструментами та практиками, які успішно використовують у навчальному процесі викладачі Університету Палермо. Протягом тижня команда ЧНУ мала можливість:

• вивчити досвід діяльності Центру інновацій та вдосконалення університетського викладання Університету Палермо;
  • взяти участь в презентації посібника з онлайн-навчання;
  • ознайомитися з Цифровою академією, яка є цифровою платформою Європейського університету;
  • відвідати аудиторії та лабораторії для проведення онлайн-тестів;
  • знайомитися з програмними інструментами для організації онлайн навчання: Moodle, OpenBadge, EduOpen (Mooc);
  • дізнатися про особливості функціонування магістерських онлайн-програм “Міжнародні відносини, політика та торгівля”, “Цифрові гуманітарні науки для культурної індустрії”, “Електроніка та телекомунікаційна інженерія”, “Інженерія управління”;
  • прослухати про дослідження італійських колег щодо дистанційного навчання та його психологічний вплив на студентів.

В рамках навчального візиту DEFEP відбулася зустріч з ректором університету Палермо, де було відмічено щодо важливості міжнародного співробітництва в рамках проектів Еразмус+.

Дякуємо координатору команди проєкту DEFEP UNIPA Assunta POLIZZI за чудову підготовку, організацію та проведення заходу.