Study Tours to Poland оголошує набір студентів для участі в програмі!

Study Tours to Poland запрошує студентів 18-21 років взяти участь у програмі!

Study Tours to Poland (STP) – це польсько-американська програма Фонду Свободи, яка існує з 2004 року. Програма реалізується Фондом Лідерів Змін у співпраці з Фондом Борусія. У рамках програми організовуються навчальні подорожі, у тому числі програми стажування, у Польщу для студентів зі Східної Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії. Пропозиція дійсна для спеціалістів з різних областей та спеціальностей.

Анкети приймаються до 31.01.2019 року. Результати будуть оголошені до 25.02.2019.

Більше інформації за посиланням.

Запрошуємо взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”

Центр соціально-психологічної підтримки ЧНУ ім. Петра Могили запрошує всіх охочих взяти участь у соціально-психологічній грі “Я і моя Леді”.

Запрошуємо до обговорення фільму “Крути 1918”

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77