STUDY Academy відкриває новий набір на програму підготовки до вступу та навчання в університетах за кордоном – Academic Start

Міжнародна школа STUDY Academy відкриває новий набір на найбільш популярну програму підготовки до вступу та навчання в університетах за кордоном – Academic Start!

Переваги програми Academic Start:

1. Гарантія зарахування: успішне завершення навчання за програмою Academic Start University є гарантією зарахування до одного з 275 університетів та коледжів, з якими наша компанія має договори про співпрацю.
  2. Без відриву від навчання: студенти навчаються за індивідуальним графіком в преміум-центрах Міжнародної школи STUDY Academy Києва та Одеси або онлайн. Поєднуйте підготовку до вступу з навчанням у школі або університеті.
  3. Вільна англійська: вільне володіння англійською є необхідним для комфортного навчання за кордоном. Інтенсивний курс з українськими та іноземними викладачами допоможе вдосконалити англійську майже до рівня носія мови.
  4. Академічна підготовка: курс забезпечує адаптацію до західних стандартів освіти і вимог закордонних університетів. Завдяки цьому блоку випускники програми отримують високі бали з першого дня навчання за кордоном.
  5. Високий результат IELTS: результат міжнародного іспиту на знання англійської мови — важлива вимога для вступу до закордонного вишу. Завдяки комплексній підготовці випускники програми складають іспит на 7.0 і вище.
  6. Вибір спеціалізації: цього року студенти вперше можуть обрати не тільки класичну підготовку до навчання за кордоном Academic Start, але й спеціалізовані програми, що включають блоки Media, IT або International Business.

Напрями підготовки:

1. Academic Start University:
  • Комплексна підготовка до навчання за кордоном за гуманітарним напрямком. Підходить тим, хто ще не визначився з майбутньою професією.
  • Критичне мислення.
  • Написання есе, конспектів.
  • Підготовка проектів та презентацій.
  1. Academic Start IT:
  • Профорієнтаційна програма для тих, хто хоче отримати вищу освіту у сфері IT за кордоном і визначитися з конкретним напрямком підготовки.
  • Основи програмування.
  • Створення веб-сайтів та додатків.
  • IT-менеджмент, діджитал-маркетинг.
  1. Academic Start Media:
  • Програма підготовки до вступу та навчання за кордоном на спеціальностях сфери медіа-менеджменту, телевиробництва, режисури та журналістики.
  • Професійне портфоліо.
  • Майстер-класи від експертів.
  • Зйомки, інтерв’ю, режисура.
  1. Academic Start Business:
  • Програма підготовки до вступу за кордон на спеціальності, пов’язані з міжнародним бізнесом, менеджментом, економікою та підприємництвом.
  • Проектна робота в команді.
  • Лекції від мотиваційних тренерів.
  • Спілкування з бізнес-експертами.

З деталями програми можна ознайомитись за посиланням.