Студенти-економісти ознайомилися з організацією виробництва на «ТК – Ренесанс»

18 жовтня 2017 року студенти 315 та 415 групи факультету економічних наук (під керівництвом заступника декана Міцкевич Н.В.) відвідали меблеву фабрику «Ренесанс» з метою вивчення технологічного процесу виготовлення меблів, ознайомлення з організацією, плануванням та  управлінням  виробництвом.

Приватне підприємство «ТК – Ренесанс» Дипломант Всеукраїнського конкурсу якості продукції «100 кращих товарів України в 2015 році» в номінації « Промислові товари для населення».

Студенти ознайомились з основними положеннями системи менеджменту якості (СМЯ), що відповідає вимогам стандарту ISO 9001: 2009 та передбачає комплексний  підхід в організації діяльності фабрики.

Студенти-економісти набиралися досвіду з управління виробництвом на «ТК – Ренесанс» (1)

Студенти-економісти набиралися досвіду з управління виробництвом на «ТК – Ренесанс» (2)

21 лютого о 9:00 у читальній залі Інституту філології за участі істориків та філологів проходитиме обговорення фільму «Крути 1918» (2019 р.). Запрошуємо всіх охочих!

Вільна вакансія у Відділі міжнародних зв’язків

Відділ міжнародних зв’язків запрошує на роботу випускників/магістрів зі знанням англійської мови! З усіх деталей звертатися до ВМЗ (ауд. 5-104). Контактний телефон: 76-55-77